Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Trainer tápok jó minőségűek?

Trainer tápok jó minőségűek?

Figyelt kérdés
4 hónapos cane corsonak lenne. Eddig acana és farhát tésztával volt az étrendje, de a tápot nem eszi szóval egyszer vettünk neki trainert egy keveset hogy megeszi-e és szépen eltüntette. Arra lennék kíváncsi hogy jó minőségű-e ez a táp, mert ha igen és eszi akkor sokkal jobb lenne mert akkor szinte csak azt kapna és egészségesebb kutya lehetne. Úgy tudom 1 éves korukig a legjobb ha jó minőségű tápon élnek...
2010. aug. 4. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Ha megengedi a pénztárcád hogy jobb minőségűt vegyél akkor inkább az Orijent ajánlanám én Hovawartot tenyésztek nálunk Orijent kapnak a kutyák és nagyon szépek tőle!! Fél éves kortól mehet neki a Puppy Large,addig meg a sima puppy :)
2010. aug. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. vagyok

amúgy jó minőségű a trainer is de beltartalmilag az orijen éri meg jobban és ebben van halas és vöröshúsos is ami nagyon jó a kutyusokanak a trainer viszont gyömülcsöseket árul,

meg aztán abban is van kukorica vagy kukorica liszt amit a kutyuk nem nagyon tudnak megemészteni az orijenben viszont olyan alapanyagokból készült amit a kutyuk is megtudnak emészteni :))

2010. aug. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szia! Sajnos az Orijen túl drága lenne nekünk :(
2010. aug. 6. 13:16
 4/5 anonim ***** válasza:

A kutyádra hallgass!

Ha szívesen eszi és szép,egészségesen fejlődik tőle,akkor jó.Minden kutya más,mindnek más válik be.

2010. aug. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Kellően jó minőségű a Trainer. Verseny kutyákat is etetnek vele... Nem kell jobb semmivel. Esetleg Luposan nevű porcerősítőt lehet még a kutyának mellette adni.

(Látom, hogy már nem aktuális a kérdés, de másnak még jól jöhet a válasz.)

2012. jún. 10. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!