Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legideálisabb kutya...

Melyik a legideálisabb kutya számomra és kell vágni a kutyák körmét?

Figyelt kérdés
Lakásban lakok de van egy kert ami nem csak a miénk.Van egy 12 és lányom és egy 15 éves.Nekik lenne a kutya.A tacskó szóba jött és a spániel.Szerintetek?
2010. aug. 4. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Természetesen kell vágni a kutya körmét, ahogy a tiedet is kell. Viszont a vágások szám csökkenthető, ha a kutya betonon van sétáltatva. Én egy spániel ajánlanék a csajoknak.
2010. aug. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. El felejtettem írni, hogy barátkozz meg azzal, hogy a kutya veletek fog lakni a lakásban. Nem való egyiknek sem, hogy kinn hagyd a téli hideg éjszakákon.

Főleg távol tőletek!

2010. aug. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

menhelyi kutya! kicsik is vannak, hűségesek, szeretetreméltóak és hálásak.

elmehetnétek egy menhelyre, és választanának... vagy a kutya választ titeket (sokszor fajtatisztákat is kiraknak)


ha normál méretűt választasz akkor nem kell félned ha éjszaka egyedül sétáltatják (vagy télen sötétedéskor)


rövid szűrű lakásba persze jobb, az enyémnek sose kellett vágni a körmét (én anno egy kb 30kilós harcikinézetű kutyát vittem haza... hogy örültek neki :D a legjobb választás volt, hálás, hűséges, és szerencsére nagyon lusta. ciginyomok meg vágások voltak rajta amikor hazavittem :(

2010. aug. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

amúgy egy bumfordibb kutya kevesebbet ugat, a pici kutyák feltűnési viszketegségből többet ugrálnak és vakkantgatnak


amúgy én szeretem a tacsikat is, okosak és játékosak:)


ami nem jó: argentín dog, dalmata, vizsla, csak ha győzitek energiával :))

2010. aug. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A körömvágás a séták hosszától függ. Az enyémnek nem kell vágni, mert kopik annyit, amennyit nő.
2010. aug. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!