Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legjobb senior táp?

Melyik a legjobb senior táp?

Figyelt kérdés
2020. aug. 16. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Brit Care
2020. aug. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bár nekem nincs kutyám, de ha lenne én inkább Barf elven etetném. A kutyakajákban mindenféle romlott, büdös húst összedarálnak, és ez sajnos jellemző a drágább márkákra. A 2 hónapos cucc is a gépben rohad, nem takarítják a gépeket rendesen. Szóval egyáltalán nem higiénikus. Saját magamnak se vennék feldolgozott előregyártott, pépesített kaját.
2020. aug. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Amit a 2. Ír hülyeség, egy magas hústartalmú táp rendes húsből készül, az olcsó tápok pedig szőr, toll stb.
2020. aug. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. A Youtube-n van "Vászonzsákoslány" csatornája. Ő csinált a fenntartható állattartásról egy videót. Az egyik kommentelő kutyakaja feldolgozó üzemben dolgozott. És ő írta ezt, meg hogy a drágább márkák pl.: pedigree sem különb. Sajnos mostanra a megjegyzések le lettek tiltva, nem tudom miért, már nem lehet megnézni. De anyukám egyszer dolgozott tésztafeldolgozó üzemben. Ő mondta, hogy a kutyáknak való tészta az ami leesett a földre, és onnan összeseprik. Megy bele minden por, szennyeződés, na ennyit a higiéniáról. Szóval az a legjobb amit az gazdi megfőz vagy összeállít a kutyának. Az emberi fogyasztásra szánt ételeket is gondosan meg kell nézni, ott is találunk oda nem illő dolgokat. Pl. Tescoba nem friss, rossz szagú hús, ami már-már a romlott kategóriát súrolja.
2020. aug. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Tescoba a kutyakaja is rossz, azok tényleg nullák, ugyan úgy ahogy a pedigree is hulladék.

Pl.: platinum táp még emberi fogyasztásra is alkalmas, mert 70% szintiszta hús és 30% zöldség gyümölcs.

2020. aug. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sosem etetném pedigreevel a kutyámat. Egyenlőre a Wolf of Wilderness és Real Nature Wilderness és Orijen tápokban gondolkodom.
2020. aug. 17. 17:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezek mind jó tápok, nyugodtan amelxk neked szimpatikus azt add.
2020. aug. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!