Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért zaklat a kutyám? Hogyan...

Miért zaklat a kutyám? Hogyan lehet leszoktatni?

Figyelt kérdés

Ketten vagyunk gazdái, másik gazdi két napja kórházban. Vele szokott általában aludni, de vele is ezt szokta csinálni, csak nem ilyen intenzíven.


Hat órán keresztül, kis ideig nyugton volt, aztán amikor elaludtam, nem mozogtam, nem simiztem, felállt, mozgolódott és a mancsával az arcomat piszkálta, nyalogatott, aztán idővel tovább ment, ment szó szerint átgyalogolt rajtam, hogy biztos felébredjek (közepes testű kutya). Tegnap is csinálta, de nem olyan vészesen. Ma viszont, katasztrófa. Mosott xar vagyok, hogy mindig felébresztett. Gondoltam, fél a vihartól, de amikor elmúlt, utána is folytatta. Lefektettem, simiztem, eltoltam a mancsát, kivettem a mancsát a gyomorszájamból, de akkor is csinálta...


Ezt miért?


2020. aug. 17. 10:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
17%
Fújj rá, mint a macskák.
2020. aug. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
85%
Figyelemre vágyik, azt szeretné, hogy foglalkozz vele.
2020. aug. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Nem válik be, első. Megvolt. A néhai macskámnál se vált be az, ha ráfújtam.


Kettes: Sokat foglalkozok vele. Rengeteget simizem, sokszor szunyókálunk együtt, sokszor megyek oda hozzá, ő is hozzám. Egyetlen, ami nála kizárt, az a játék. Pocsék múltja van, kiölték belőle a játékosságot, azt se tudja, mi az, így nála a labda, rágcsálás nincsen. Szereti, amikor vele foglalkozunk, kap is eleget belőle.

2020. aug. 17. 10:25
 4/20 anonim ***** válasza:
28%
Nem csak a labdával tud játszani...
2020. aug. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Semmivel nem akar játszani. Ezerféle játékkal próbálkoztunk, kisállatboltba is elvittük, hátha érdekli valami, de nem. Hát feladtuk. Az állatvédő nők is mondták, nem valami játékos. Egy plüsse volt, azt is néhány havonta egyszer használta egy percig, aztán megunta, végül a másik kutya szedte szét.
2020. aug. 17. 10:57
 6/20 A kérdező kommentje:
Nade, semmi köze a kérdéshez a játékosság.
2020. aug. 17. 11:03
 7/20 anonim ***** válasza:
52%

Nem a játékokról beszélek...

Nem gondolod,hogy veled akar játszani?

2020. aug. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nem. Biztos nem. Másik gazdi is próbálkozott már, de semmi. Nem játszani szeretne. Nála is ezt csinálja, elkezdi bökdösni a mancsával. Máskor csak úgy ül a feje mögött és nézi, de úgy, hogy arra kelt, hogy érezte ahogy a kutyanyál a fején folyik.
2020. aug. 17. 11:17
 9/20 anonim ***** válasza:
76%
És sétálni mennyit szoktál vele, illetve tanítani???
2020. aug. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
36%
Mondjuk kutyaval ne aludj.
2020. aug. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!