Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nekem ugrott egy kutya kell...

Nekem ugrott egy kutya kell tetanusz?

Figyelt kérdés
Nekemugrott egy kutya.Meg a nadragom sem szakadt ki se feluleti seb lett a hatsomon.Kicsit verzett le lett betadinozva majd hintoporozva.Es bekotve.Elmentem dokihoz utana de azt mondta nem kell tetanusz ez csak feluleti seb.majd o is bekototte ujra es lefertotlenitette.Viszont itthon jutott eszembe hogy mivan ha nincs beoltva a kutya?

2020. aug. 18. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A tetanusz nem védd veszettség ellen...

De mindegy biztos nem volt veszett és ha a doki szerint nem kell tetanusz akkor nem is kell.

2020. aug. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell, ha az orvos azt mondta.
2020. aug. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A veszettségre gondolsz, nem kell tőle tartanod, az orvos elmondta volna, hogy hogy kell eljárni, ha indokolt lenne. Magyarországon évtizedek óta nincs veszettség. Egyébként sem tetanusz kellene erre, de az orvos még azt sem látta indokoltnak, felesleges az aggodalmad.
2020. aug. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
En se adatnek be. Nincs veszettseg Magyarorszagon. Foleg nem Budapesten.
2020. aug. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez nem budapesten volt.Kis faluban ahol dolgoztam.Rendben Köszönöm remelem nem lesz semmi gond.Csak ismerem a magyar egeszsegugyet...
2020. aug. 18. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!