Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sétáltok ömlő esőben, viharban?

Sétáltok ömlő esőben, viharban?

Figyelt kérdés
Hát ugye muszáj kivinni a kutyát, tegnap pont úgy sikerült, hogy már nem tudtam húzni és várni hátha eláll... ömlő esőben mentünk ki, szerencsére 5 perc volt a pisi kaki :D
2020. aug. 18. 13:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert nem hajlandó kimenni.
2020. aug. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%

Ha menni kell hát menni kell :D

Ilyenkor születnek az olyan gyöngyszemek, hogy kukás zsákot húzok a kutyára (megfelelően szétvágva) hátha felfog valamit a vízből xD

2020. aug. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Muszáj kimenni minimum egy pisire, mert lakásban élünk és szobatiszta, pelenkára nem végzi a dolgát, pedig ott van neki. A tegnapihoz hasonló szakadó esőben viszont nem hajlandó az épületből sem kilépni, úgyhogy tegnap este szépen ölbe kaptam (szerencsére csak 9kg), elmentünk a legközelebbi jól megvilágított füves részig, és addig vártam, a kutya és magam fölé tartott ernyővel, amíg nem jött legalább egy pisi.
2020. aug. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
én ráadtam a télikabátját, mert padlócirkáló és a hasa tiszta retek lenne :D
2020. aug. 18. 14:17
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
Az enyémnek van esőkabátja, ami védi a hasát is, de tegnap még ez sem volt elég, egyszerűen gyökeret eresztett a bejárati ajtó belső oldalán. :-D
2020. aug. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

nekem se kutyám, se macskám, mégis ki kell mennem az ömlő esőbe. ugyanis a vízgyűjő hordókba vezető csövet kell odébb tenni. Persze van vízhatlan öltözékem


(még a kutyasétáltatási időkből. Az kutyám elmebeteg volt, mert minél jobban esett, annál inkább szeretett bóklászni...én meg mit tudtam tenni..pedig nagy a kert, de ő az utcán ömlő vízben szeretett csatangolni)

2020. aug. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Németjuhászom van, lakásban. Neki teljesen mindegy eső-vihar-hó, egy a lényeg, kint lehessen és valamit dobáljon a gazda.

Van törölköző, két kezem, a többi megszárad.

2020. aug. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
15%
Nem, kirakom az erkélyre.
2020. aug. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha este utolsó séta és nem akar elállni az eső akkor vitatkozunk kicsit a kapuban de nagy nehezen egy pisire ki tudunk menni. Ha tudja hogy aznap még lemegyünk akkor pisztollyal sem lehet rávenni, hogy kimenjen az esőbe, inkább megvárja a következő sétát.
2020. aug. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Az én kutyám utálja az esőt, a vihart, nem fél tőle, de nem bírja, ha vizes lesz a feje meg a füle, volt kapucnis kabátja, de az mindig lejött a fejéről meg hát azért se rajongott. Tegnap a mi esti sétánk időpontjában is zuhogott, vártam, hogy elálljon, de végül úgy voltam vele, hogy jobb túlesni rajta, nem igen tűnt úgy, hogy alábbhagy, a kapuban kellett egy kicsit nógatni, hogy muszáj menni, aztán egy 5-10 perc alatt el is intézett mindent és utána húzott is be a házba, egyértelműen jelezve, hogy neki a sétából ennyi most bőven elég volt.

Nekünk ilyenkor inkább a mozgáshiány a problémás, szörnyen aktív, pörgős, hozzá van szoktatva, hogy napi 2-3 órát aktívan megyünk, labdázunk, új helyeken kirándulunk, de szerencsére bent is le tudom fárasztani, legalábbis fejben, tegnap este kb. másfél órán át trükköket gyakoroltunk, utána még "itt a juti, hol a juti" játékot is játszottunk, szóval valamennyire elfáradt, de azért ma reggel úgy rohangált, mint egy veszett kecske :D

Érdekes egyébként, tavasszal meg ősszel annyira nem zavarja, szemerkélő vagy csendes esőben órákat is lehet vele menni, mikor nagyon vizes lesz a feje, akkor kicsit ugyan meg kell törölgetni neki, de egyébként nagyon látványosan nem zavarja, sőt élvezi is ugyanúgy az esős sétákat is, ugyanúgy rohangál, labdázik, de ez a tegnapi már neki is a "biztos, hogy nem megyek ki" kategória volt.

2020. aug. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!