Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyát keresek anyukámnak,...

Kutyát keresek anyukámnak, milyen fajtát válasszak?

Figyelt kérdés

Van két macska már, szóval fontos hogy kijöjjön velük. Kistestű átlagos mozgásigényű kutyát szeretne. Első kutyája lenne. Ilyen cuki fajtákban gondolkozik mint mondjuk a pomerániai törpespitz csak annak túl nagy a bundája. Nem baj ha kutyakozmetikába kell dordani csak ennyi töménytelen szőre ne legyen. És nagyon fontos hogy egészséges fajta legyen.Mindenképp tenyésztőtől fog venni.

Kb ennyi, mit javasoltok?



2020. aug. 19. 21:33
1 2
 1/11 anonim válasza:
62%
Yorkshire terrierem van, imádom, nagyon jó természete van. Nem hullik a szőre. Ha kölyökkorától hozzá van szoktatva más állatokhoz akkor ki fog velük jönni.
2020. aug. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
52%
Tacskó? Nekünk az van és kijön a cicákkal.
2020. aug. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Yorki, Havanese, Máltai Selyem, Bichon Frisé esetleg?
2020. aug. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
90%
Hello!Igazából nem igazán kell agodnod.Ha kolyokoraba viszitek a kutyát haza nem foglya bántani hamarabb fog O felni mint a macska tőle később mikor meeg már rájön hogy erősebb már úgy is összebaratkoznak. Nekünk is így volt szóval igazából ezen nem igazán kell mulnia amúgy a pincét csak ajánlani tudom
2020. aug. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ő milyet szeretne? Ez a legfontosabb.
2020. aug. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

A yorki-val az a gond, hogy terrier, ezért egy pörgős, aktív, és makacs kiskutya, túl nagy önbizalommal fűszerezve. Viszont ez ne rettentsen el, egy határozott embernek, aki tudja rendszeresen sétáltatni, tökéletes első kutya.

A tacskó is aktív, makacsabb kutyus, viszont határozott gazdi mellé ő is tökéletes első kutyának. Nekik nagyon kevés örökletes betegségük van, viszonylag egészsége fajta, viszont igényli a mozgást, hogy erősödjön a háta, mert ha nem elég erős, akkor hosszú teste miatt, gerincproblémái lehetnek.

Én ajánlom:

-Cavalier King Charles spániel: Barátságos, igazi öleb, szófogadó, rendkívül intelligens, és kiváló a memóriája. A többi állattal, gyerekekkel megfelelő szocializálással kiválóan kijön.

2020. aug. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
törpe uszkár. részletesen nem írom le mert felesleges úgyis lepontozzák.
2020. aug. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
41%
Máltai selyemszőrű kutya, franciabulldog, angol bulldog, yorki. Ezeket tudnám ajánlani, de anyukádtól függ, hogy milyet szeretne. Szerintem mutass neki minél több kutyafajtát, olvassatok róluk sokat és válasszatok :) remélem tudtam segíteni
2020. aug. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%
Bichon havanese, máltai selyemkutya, törpeuszkár, Cavalier King Charles spániel, tibeti spániel.
2020. aug. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Rendben köszi. Szerintem máltai selyemkutya lesz vagy havanese
2020. aug. 20. 13:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!