Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Féléves lány yorki kutyának...

Féléves lány yorki kutyának nem nő szőr a hasán. Ez baj?

Figyelt kérdés
A mellkasán nő, csak a hasán nem, a nemiszervek környékén, meg kicsit feljebb. Ez minden kutyánál így van?

2020. aug. 20. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
A nőstényeknél ott vannak a mellbimbók, ezért ott csupasz, mert előny, ha a kiskutyák könnyen elérik. A kankutyáknak pl.: ott is nő szőr.
2020. aug. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

1. A nőstényeknél is ugyanúgy nő ott is szőr...

Szerintem még fiatal azért kopasz, a kölyköknek mindig kopasz a hasa.

2020. aug. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%

#1 Vagyok

Nem tudom, de a mi kutyánknak sincs szőr a hasán, és az állatorvos nem mondott még rá semmit. Lehet, hogy rövid szőrű kutyáknál nem gond, ha szőr van ott, de szerintem egy hosszú szőrűnél előnyösebb, ha nincs ott dzsumbuj.

2020. aug. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
3. Nekem eddig csak szukáim voltak igaz mind rövid szőrű, mindnek szőrős volt a hasa.
2020. aug. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyámnak sokáig nem volt szőrös a hasa, aztán beszőrösödött. Tény, hogy nincs olyan sok szőr ott, mint máshol a testén, de azért van. Szóval én nem aggódnék a te helyedben.
2020. aug. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk nem csak szuka kutyánk van, hanem ráadásul yorki is. Akinek nem ilyen kutyája van nem tudom minek írt ide.

Igen, a hasa a mienknek is kb kopasz. :)

2020. aug. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hosszúszőrű kutyám van, szuka ő is és szintén csupasz a pocakja egy foltban a hasa közepétől a nemiszervéig.
2020. aug. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!