Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyek a legaranyosabb kutyafa...

Melyek a legaranyosabb kutyafajták?

Figyelt kérdés

Úgy döntöttem hogy beszerzek egy kutyát, de nem házőrzésre :D


Eleinte német juhász párti voltam, de elbizonytalanodtam mikor láttam egy aranyos kiskutya videót.


Tehát írjátok aranyos kutyafajtákat, amik kiskutyaként nagyon aranyosak, és nem lesznek ilyen kemény felnőttkutya kinézetűek, mint mondjuk egy rottweiler/dobermann...

pl: francia bulldog



2020. aug. 20. 21:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
69%

Kinek milyen az ízlése.

Valaki elolvas a chiwawáktól, engem taszítanak.

2020. aug. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
66%
Cane corso, Kuvasz,golden retriwer.
2020. aug. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
65%
Chowchow !!!😍😍 olyan mint 1 maci
2020. aug. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
72%

Számít az ízlés, de szerintem általánosságban mindegy, milyen kutyát veszel, egy idő után őt fogod a legédesebb állatnak találni. Ha nagyobb kutyát akarsz, akkor tudom ajánlani a Leonbergit, alkalmas gyerekek mellé, békés, és télen is kint lehet tartani, nem beteges.


A Berni Pásztor-ról azt hallottam, hogy hajlamos az izületi betegségekre.


Amúgy amik nekem még nagyon tetszenek, az a Border Collie, és a Labrador.

2020. aug. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
5%
Jabbatestű Uvauvau
2020. aug. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
78%

Tacskó, mopsz, lógós fülű pitbull (mondjuk nagyon változó, mert van amelyiknek ilyen felnőtt kutya feje lesz, meg van amelyiknek a pofija megmarad ilyen nagyon édesnek, de számomra mindkettő aranyos), pomerámiai törpespicc, pomsky

Ezek az én személyes kedvenceim.

2020. aug. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
44%

Sharpei 😍 Harci kutya ugyan, más kutyákkal domináns is, de amúgy nem egy agresszív fenevad. Imádom, amilyen kis ráncosak kölyökként, ebből pár megmarad felnőttkorukra is.

Viszont első kutyának nem ajánlanám, igényel némi tapasztalatot szerintem.

2020. aug. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
57%
Yorkshire terrier mini/extra mini, uszkár törpe/toy, (és még sorolhatnám) kölyökként és felnőttként is imádnivaló szőrmókok.
2020. aug. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
63%
Nálam az uszkár a favorit. Ismerős 14 éves törpe uszkárja pont olyan játékos mint az én 5 évesem, és a haverom 1,5 évese. Gyakorlatilag alig változnak a korral, max.megőszülnek egy kicsit és picit lassulnak. Nekem ők a legcukkibbak.
2020. aug. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
37%

Pomsky😍

Csak rá kell nézni arra a pofira: [link] 🥰🥺

2020. aug. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!