Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámat állandoan szállják...

A kutyámat állandoan szállják a legyek,a fülét már véresre sebesre kirágták.szegénykém már öreg de megfürdettem ma is tegnal előtt hátha azért mert büdös volt.mit lehetne ellen tenni hogy ne szállják?

Figyelt kérdés
Mert a kutyám pár éve lebénult hátsó lábaira és döcögös menése de kakilni pisilni ugy pisil hogy szerintem nemannyira érzi és belefekszik vagy pisis lesz.megfürdettem hátha az végett.de a másik két kutyámat is szállják de őket csak egy kettő.a másik kutyámat vastagon szállják szegénykémet.
2020. aug. 21. 18:23
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Valamilyen fertőzésük is van, ha ennyire mennek a legyek ráadásul a fülükre.

Vidd el őket állatorvoshoz (logikusan, nem értem miért mindenki ide jön netes kuruzslásért, szerintetek azért vannak állatorvosok, hogy mi itt kezeljük őket nektek? Vagy ennyire életképtelen a sok magyar gazdi? El kell mondani, hogy beteg a kutya és vidd orvoshoz mert amúgy nem teszed?)


Ha fülatka vagy gyulladás súlyosbodik büdös a fül, váladékozik.természetesen költöznek bele az élősködők.

A légy a bőr alá ülteti a petéit is legkésőbb hétfőn emeld meg magad és nyomás az orvoshoz mielőtt 2-3 centi vastag-széles kukacokat kell kihúzgálni belőlük.


Szerencsétlen kutyák..

2020. aug. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
96%

Ezek a kutyák el vannak hanyagolva, gondolom éjjel-nappal kint vannak. Legalább a legnagyobb hősegben zárjátok be őket valami hűvös helyre, ugyanis a kánikulában jön a legtöbb légy...

Orvoshoz kell vinni mindet, nem csak azt, amelyik szenved. Gondolom bolhásak is...

2020. aug. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
88%
A sebre mennek a legyek, ilyenkor nehéz a gyógyulás. Egyik éven a mi kutyanknak is volt ilyen baja. Fertőtlenítés betadinnal minden nap legalább 2x, és kend be vastagon a sebet kék kenőccsel vagy bepanthennel, hogy ne férjenek hozzá a legyek. Meggyógyul, csak lassan.
2020. aug. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
88%

Ezt a lebénult kutyát miért nem altatod el?


Képzeld magad a helyébe.

Egyébként bemész az allatpatikaba és adnak erre szert.

2020. aug. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
66%
Tőled el kéne venni a kutyákat! Nem tudsz megfelelően gondoskodni róluk! Az ilyen embernek nem kéne kutya! Szegénykéim, biztos nagyon szenvednek, szerintem én jobban sajnálom őket, mint a saját ,,gazdájuk”. Vidd el állatorvoshoz őket, azt az egyet pedig altasd el, mert jobb lesz neki úgy. Szörnyű vagy! Ha most ezek a kutyák nem hozzád kerültek volna, lehet hogy most normális életet élnének, szerető gazdinál!
2020. aug. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Kedves mindenki!valószinűleg rosszul fejeztem ki magam és férreértés történt!a lebénult kutyám meggyogyult csak a járása nem.100%.ezt ugykell elkepzelni hogy néha ugymegy mintha most peldat irok ha belenne valaki rugva.amug semmi baja.a másik 2 kutyám pedig egeszseges es igenis jol vannak tartva nincsenek elhanyagolva...de a rosszindulat mindenkibol kijön igy anonim profilon...nem az ilyen megjegyzések végett tettem ki ezt a kiirást...csak egy kérdést irtam ki és választ szeretnék rá kapni hogy esetleg volt e valakinek ilyen problémája és milyen megoldást tud vagy esetleg vált be.és a vádaskodásokat és a "milyen rossz gazda vagyok"kijelentéseket hanyagoljuk.köszönöm.
2020. aug. 21. 19:54
 7/29 anonim ***** válasza:
82%
És az nem jutott még eszedbe, hogy...hmmm...esetleg...VIDD El ORVOSHOZ szerencsétlen kutyákat!
2020. aug. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
78%
Nincsenek elhanyagolva "de azért büdös".... :D Én nem itt kérdezgetnék, hanem az állatorvosomtól, ugyanis ez nem egy nap alatt alakult ki :D
2020. aug. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
73%

Hát milyen megoldást akarsz te szerencse csomag?

Betegek a kutyáid, egészséges kutyára nem mennek legyek főleg nem fülre.

ÁLLATORVOS!

Rohadtul nagy mázlia van az itt írt sok buta, felelőtlen, hanyag gazdinak, mert ha tehetném mindegyiket rég feljelentettem volna állatkínzásért.

Mi az hogy meggyógyult? Gyógyult kutyának nincsenek mozgásszervi problémái, ha úgy ténfereg mint egy részeg az nagyon súlyos betegség. Honnan veszed, hogy kigyógyult, SZERINTED GYÓGYULT KI?

Vagy állatorvos merte kijelenteni, hogy egy ténfergő kutya kigyógyult? Kétlem..


Valamilyen betegségük van vagy fertőzésük, az bűzt eresz, erre mennek a legyek. Tök mindegy mibe fekszenek azt lehempergik nem mennének rájuk a legyek csak egy sz*rba fekvéstől. Egy kutya se olyan hülye, hogy ürülékkel az oldalán mászkáljon napokig, bele hemperegnek a fűbe vagy földbe, hogy leszedjék.



Bűzmirigy gondjuk is lehet, begyűlhetett azt is megoldja az orvos és örülhetsz, ha csak ennyi bajuk van.

Felelőtlen majom..

2020. aug. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Kedves utolso rossszindulato?anonim nemláttál még lebénult gyogyult kutyakat?rosszindulat mindenkinek megy anonim profilrol ugye...senki sem tud semmit...miert te talan idelátsz hogy mi van a kutyáimmal?a te kutyatartasod tokeletes?képzeld kedves anonim minden héten legalabb 1x megvannak fürdetve,rendes kaját is kapnak,minden héten 3x legalább elvannak vidve sétára...kullancs riasztós nyakürvök is van,jáccva is van velük,éves vesszetség elleni oltást kapnak...de kedves anonim ebbe is belekötünk majd ugye és talállunk hibát?kiváncsi lennék a ti kutyáitok hogy vannak tartva és milyen körülmények között.mintha ti tökéletesek lennétek...
2020. aug. 21. 20:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!