Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek tacskó, vagy van...

Szerintetek tacskó, vagy van benne esetleg még valami más is?

Figyelt kérdés
Lassan 6 éve ezen töprengünk. Törpetacskóként lett nekünk eladva 10.000 Ft-ért. Már bevallom, nem volt feltétlen jó ötlet nem törzskönyvezettet venni, de próba szerencse. Ha ō már nem lesz, majd fogadunk örökbe :) Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek fajtatiszta, vagy van-e még benne valami más is? Szōre tapintásra kicsit durvább, és nem is olyan rövid, nyakánál is kisebb “sörény” van mint az oroszlànnak :D Viszont a láb, a testhossz stimmel, mini sparhelt láb, temperamentum is megvan, viszont én még a nagy szemeket meg a hosszabb, és keskenyebb orrot hiânyolom. Szeretném a ti véleményetek hallani! Itt a kép: [link]

2020. aug. 23. 10:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Egyértelműen nem fajta tiszta. Látszik rajta.
2020. aug. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
keverék
2020. aug. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%

Nekem pl sokkal jobban tetszik, mint azok a horgas orrú tacskók. Szép kutya, de picit duci. Gerince miatt nem tesz jót neki, figyeljetek a súlyára.


Erősen tacskó jellegű, de lehet nagyszülei között más fajta is, ami lehet nem is látszik :) minden esetre kompakt kutya

2020. aug. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
59%
Ő tacskó jellegű keverék.
2020. aug. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
60%
keverék. egyértelműen nem fajta tiszta
2020. aug. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
36%
Én valamiféle erdélyi kopót is látok benne
2020. aug. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
23%
Én nem láttam még 2 egyforma tacskót. Miből gondoljátok, hogy keverék? Elég kövér , meg picit rövidebb a füle talán :) nem egy tenyészpéldány, az tény :)
2020. aug. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hármasnak írom, meg mindenki másnak üzenem, már nem ennyire duci! Egy éves kép, itt van róla egy mostani kép :) Azért raktam ezt be mert szépen oldalra állt, gondoltam így jobban lehet látni. [link]
2020. aug. 23. 11:14
 9/15 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem enye spániel és corgi is lehet benne de csak messzebbi felmenőitől
2020. aug. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
19%

Szerintem itt senki sem szakértő, így akár tacskó is lehet hetedíziglen, de mivel nincs törzskönyve, így elvileg nem tacskó.

Minden esetre egy tüneményes kutyus, csak tényleg kellene az étkeztetésén változtatni (fogyistáp) mert ahogy írták előttem, tönkre megy a gerince, vagy a térdei.

2020. aug. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!