Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Farmina N&D dog GF PUMPKIN...

Farmina N&D dog GF PUMPKIN puppy mini, lamb & blueberry-vélemények?

Figyelt kérdés

-Összetevők: friss kicsontozott bárányhús (24%), szárított bárányhús (24%), borsó keményítő (20%), csirkezsír, hidrolizált fehérje halakból, szárított tök (5%), friss hering, szárított hering, szárított tojás, szárított cukorrépa pép, halzsír, borsóból nyert növényi eredetű rost, szárított sárgarépa, szárított lucerna, inulin, frukto-oligoszacharidok, mannán-oligoszacharidok, szárított őrölt áfonya (0,5%), szárított őrölt paraj, psílium (0,3%), szárított alma, szárított őrölt fekete ribizli, szárított narancs, szárított őrölt gránát alma, Nátrium-klorid, szárított sörélesztő, kurkuma gyökér (0,2%), glükozamin, kondroitin szulfát, körömvirág kivonat (lutein forrás)

-Analitikus összetevők: fehérje 28%, olajok és zsírok 18%; rost 2,90%, hamu 8,60%; Kalcium 1,40%; Foszfor 1,10%; Omega-6 zsírsavak 3,30%; Omega-3 zsírsavak 0,90%; DHA 0,50%, EPA 0,30%; glükozamin 1200mg/kg; kondroitin 900mg/kg. Energia tartalom: ME: 3740kcal/kg - 15,7MJ/kg



2020. aug. 23. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem rossz táp.

De szerintem magasabb hús tartalmat találsz ebben az árkategóriában.

2020. aug. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt hallottam valahol hogy a nagy fehérjetartalomtól instant fosás lessz a picinek de lehet hogy rosszul tudom...Esetleg ajánlani tudnál?
2020. aug. 23. 15:08
 3/7 anonim ***** válasza:

Érzékeny emésztésű kutyáná előfordul a hasmenés.

A Brit Care van ilyen árkategóriába és gabonamentes.

De Zoopluson nézz szét, sok jó táp van fent.

2020. aug. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Aha értem, már nézem is :)
2020. aug. 23. 15:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Wolf of Wilderness, esetleg Purizon.
2020. aug. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Összetevők

22% friss bárányhús, 19% frissen fogott lazac (filézett), 13% szárított pisztráng, szárított édesburgonya, szárított burgonya, 5,7 % szárnyas-hidrolizátum, burgonyafehérje, 4,5% szárított lazac, 4% lazacolaj, lignocellulóz, 1,8% baromfizsír, lucerna, psyllium, spenótpor, sárgarépa, frukto-oligo-szacharidok, szárított fűszer- és gyógynövények (kakukkfű, oregánó, zsálya, petrezselyem, majoránna, kamilla, ánizsmag, görögszéna, körömvirág, borsmenta), tengeri alga, alma, vörös áfonya.

Elég tartalmas és jónak látom a purizont és még árban is jó, köszi :)

2020. aug. 23. 15:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon szivesen:)
2020. aug. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!