Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van külön kutyázós ruhátok,...

Van külön kutyázós ruhátok, lábbelitek? Ha igen, mik azok? Milyen kutyás tevékenységekhez használjátok, pl állatdokihoz is abban mentek, vagy oda "rendes" utcaruhába?

Figyelt kérdés

#utcai ruha #kutyás ruha
2020. aug. 24. 08:48
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Sétához vannak cuccaim. Decathlonos sportcipő, melegítő, tipikus sokzsebes "munkásnadrág", póló valami könnyű, egyszerű, hasitasi. Van k9-es pulcsim, de nem csak kutyasétáltatáshoz használom.
2020. aug. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy kutyázós farmerem és egy cipőm van, plusz telenként külön kabátot használok.

Állatorvoshoz sima utcai ruhában megyek általában.

2020. aug. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És miből hány db? Mert pl nekem a kutyim az esőt imádja, mindig kint vagyunk az esőben, átázik, összesároz. Ilyenkor kiteszem megszáradni, utána a sarat kefével levakarom, de addig van egy váltó. Plusz ugye külön téli.
2020. aug. 24. 09:13
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nadrágból, cipőből, övtáskából, hátizsákból és kabátból van kutyázós. Mindegyik kicsit leharcolt, de kényelmes. Nadrágból télen a túrázóst használom, nyárra van külön sok zsebes, cipőből száraz időre van egy régi túracipőm, amit csak erre használok, esőben inkább a túrabakancsomban megyek. Állatorvoshoz változó, hogy miben megyek, de általában túrás cuccban, mert az egy fokkal rendesebb, de nem sajnálom, ha a kutya összesározza.
2020. aug. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
40%
Rendes nadragkosztumben setaltatom,amiben dolgozok. Fegyelmezett orzo vedo kutya. Megtanitottam keves energiaval,hogy ram nem ugral soha. Sose leszek koszos. Ha meg futunk,akkor sportruhazat an mek
2020. aug. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.

Utolsó, ez tök jó, az enyém is szépen sétál, de amikor kimegyünk a szántóföldre, szabadon engedem és imád ásni, sárban fetrengeni, kergetőzni velem, labdázni és képtelenség önfeledten úgy játszani, foglalkozni a kutyával, hogy egy kicsit se legyek mocskos, ahogy a kutya is. Legalábbis nálunk ilyen egy együtt töltött délután-este, miután egésznap itthon volt és rám várt, hogy hazaérjek munkából és velem lehessen végre. Szóval én egyből átöltözök, úgy indulunk mászkálni.

2020. aug. 24. 18:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van mindenből kutyás. Nyáron sportnadrágban és pólóban, valamint sportcipőben sétáltatom (sima 4-5 ezer Ft-os Lidl sportcipő), télen valamelyik kiselejtezett farmeromban, vízhatlan túrabakancsban, illetve túrakabátban. Illetve ha futni megyünk, akkor nyilván sportnadrág, póló és terepfutó cipő.
2020. aug. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!