Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megfog halni a kutyám?

Uborka2222 kérdése:

Megfog halni a kutyám?

Figyelt kérdés
Kutyám és hörcsögöm is van,a Kutya leverte a Hörcsögnek való magokat az asztalról és mirre hazaértem evett belőle nem tudom hogy mennyit. Ez az első alkalom a kutyusom még elég kicsi(3 hónapos).Nagyon félek hogy baja lesz ebből

#kutya #hörcsög #mag #evés #hörcsög magot
2020. aug. 24. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz. De maskor feljebb tarold a magokat es semmilyen etel ne legyen elerheto.
2020. aug. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz tőle semmi baja.

De olvass utána, mit ehetnek a kutyák, és mi az, ami mérgező számukra, hogy tudd, mire kell odafigyelned.

2020. aug. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem,nem fog.

Nem is hiszem, hogy evett belőle bármilyen értékelhető mennyiséget.Észre is fogod venni, hogy evett-e egyébként, nem nagyon emésztik meg az ilyesmit, emésztetlenül látni fogod őket a séta során.

2020. aug. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én nem gondolom, hogy bármi baja lenne tőle.

2020. aug. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem semmi baja nem lesz tőle
2020. aug. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!