Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ételintoleranciaval tapasztalat?

Ételintoleranciaval tapasztalat?

Figyelt kérdés

Doki az rc hipoallergenjet javasolta. Bar a hasa nem megy nagyon sokat kakal. Majdnem hogy tobbet mint amit megevett. Tehat semmit nem hasznosit :/

Szeretnek neki valami minosegibbet adni. Fiatal kutyarol van szo.


Elvileg hidrolizalt feherjes kene, de nem nagyon talalok.


Platinumot neztem allergias kutyaknak hasznalt elvileg, meg hasmenos kutyaknak is.

De nem hidrolizalt feherjes.


2020. aug. 25. 21:21
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
A brit nature sensitive-je az. Mi azt használtuk. A royal caninnek nem csak ez a fajtája nem jó, egyik rc sem jobb egy szupermarketes olcsó vacaknál. :D
2020. aug. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Azt kapta mar sajnos nem valt be nala :(


Tudom hogy az rc nem a legjobb, de a doki ajanlotta. Hirtelen ezt tudtam venni.


De keresek alternativat.

2020. aug. 25. 22:19
 3/10 anonim ***** válasza:
Vet Life tápokat ajánlom!
2020. aug. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
18%
Nehogy már a kutya válogasson, legolcsóbb kutyatáp az abc-ből is jó neki
2020. aug. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha neked elég a száraz kenyér vízzel akkor persze, elég lesz nekik is az olcsó szar.

Nem létminimumon kell tartani egy állatot,te se eszed meg azt ami nem jó neked.


Medica tápok között nézelődtél már? Egyetleg Cricksy dog? Ők most nagyon reklámozva vannak nincs tapasztalatom velük.

2020. aug. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%

Nem kell hidrolizált fehérjés, ez marhaság. Azért szarik sokat a kutyád mert tele van a kajája gabonával amit mivel nem növényevő nem hasznosít, felpuffad a gyomrában a víztől, tehát megnő a térfogata és ezért lesz több kula mint amennyi kaja bemegy.

Olyan tápot kell keresni amelyik lehetőleg gabonamentes, a Platinum is teljesen jó lesz. Az én kutyám Polarist eszik, meg vagyok vele elégedve de kb bármelyik gabonamentes táp megteszi. A csirkét nem árt kerülni de ameddig a kutya nem fosik/hány, vakaródzik, rágcsálja magát, hullajtja durván a szőrét addig nem valószínű, hogy allergiás rá. Az enyém pl speciel az, a pofáján kihullik a szőr, rágcsálja magát és hányik a csirkétől.

A dokid is valószínűleg szerződésben áll a RC-nal ezért ajánlgatja miközben totál indokolatlan...

2020. aug. 26. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Platinumot neztem en is, mert monofeherjes,gabonamentes,meg minden mentes.


Nyersen evett, de mivel kezdok voltunk csirke, pulyka volt teriteken. Lehet hogy baromfira is erzekeny valamilyen szinten.



Valoszinu hogy szerzodesben allnak. Mindig mindenre az Rct mondja. De nyilvan hosszu tavon egyiket sem adnam. Ideiglenesen oke. Most is 2kgosat vettem, mig rendelek masikat.

2020. aug. 26. 08:21
 8/10 anonim ***** válasza:

Mi? Lehet, hogy a baromfira is allergiás?!?? Hát ha a csirkére allergiás akkor persze 🤦‍♀️🤣

A csirke és a baromfi egy azon állat. Mint a disznó és a sertés (malac!), vagy a borjú és a marha (boci..).


De a nyers nem csak csirkéből és pulykából áll, nyúllal is lehet kezdeni pont az érzékenység miatt ajánlott is azzal etetni.

Barfal foglalkozó oldalakon még menüket is lehet előre déli, 1 nap alatt kijön.

2020. aug. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Baromfi (leginkább csirke) esetében nem magára a csirkehúsra allergiás a kutya hanem a hormonokra amikkel azokkal a szerencsétleneket szétküldik.
2020. aug. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igen nyullal is lehetne kezdeni, de nagyon draga, az nekem nem fer bele. 2 ezer-2500 kgja a nyul husnak a neten is barfshopokon is.


Mellesleg csontosat csak daralva emesztette. Na mar most nyul csontos is brutal draga.


450 gramm volt a kutyam adagja szoval, annyira nem lenne olcso buli nekem nyullal etetni.

2020. aug. 27. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!