Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem tudok hozzá odamenni!?

Miért nem tudok hozzá odamenni!?

Figyelt kérdés
Már két hete, hogy meghalt a kutyám, mikor szenvedett mellette voltam de mikor már tudtam, hogy végleg elfog aludni már nem tudtam hozzá odamenni! Nagyon szerettük egymást különleges kötelék volt köztünk 10éves volt. Németjuhász kutya volt gyakran velem aludt olyan volt nekem mintha a gyermekem lett volna! A kertbe van elásva mikor megakarom közelíteni legyengülök még azóta se sikerült odamennem de így meg olyan érzés mintha cserben hagynám! Nem tudok rájönni, hogy miért van ez mással fordult elő ilyen?

2020. aug. 26. 01:24
 1/3 anonim ***** válasza:
93%
Nálad ilyen a gyász, ezt fogadd el, nem fog örökre így maradni, ne félj. Sírd ki magadat, és az idő fog segíteni valamennyit, és oda fogsz majd tudni menni hozzá. Velem is így volt, igaz nekem kutyám soha nem volt még, de volt hörcsögöm, aki nagyon öregen távozott, az élete utolsó heteit pedig nagyon lassan mozogva, szinte egész napos alvással töltötötte, míg nem örökre elaludt. A vége felé nem tudtam már őt megfogni, elfogott a szomorúság, mikor rádöbbentem, hogy el fogom veszíteni. Természetesen én nem is a kukába dobtam, mint sokan, hanem elàstam egy kis dobozban. Tudom nem ugyanaz, de kisállat révén akkor is közel állt hozzám, és nagyon sokáig volt a barátom, mert egy gyerek voltam még akkor, akivel nem túl sokan álltak szóba.
2020. aug. 26. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen❤️! Hasonló helyzetbe vagyok most én is nekem is egyedül ő volt a legjobb barátom 18éves vagyok még kisgyerek voltam mikor kaptam!
2020. aug. 26. 02:10
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon hasznosnak akartam jelölni a válaszod csak rosszra mentem rá és már nem lehet kijavítani bocsi!😵😵
2020. aug. 26. 02:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!