Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez normális egy kutyánál?

Ez normális egy kutyánál?

Figyelt kérdés

Elvileg már benne van a tüzelésbe

(pérája már két hete duzzadt is, orvos is mondta amikor voltunk hogy tüzel és így szeptemberig várni kell amíg elmúlik és csak utána tudja kiivartalanítani)

de abszolút semmit nem vérzik/vérzett így csak találgatni tudok hogy elmúlt már e neki.

(Először és valszeg utoljára tüzelt)



2020. aug. 27. 15:30
A kérdező szavazást indított:
Igen normális
Már mindegy
Nem orvos lássa
19 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem vannak olyan kutyák amik erősebben véreznek és vannak olyanok, akiknek egész idő alatt csak pár csepp jön. Valószínű volt vérzése, csalódósan kevés hogy nem vettétek észre. Szerintem mutasd meg a dokinak, ő biztos tudni fogja, hogy még tüzel-e
2020. aug. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%
A tüzelés nem olyan mint a nőknél a menstruáció, három hetet kell rá számolni, annak a végére a méretek is kb rendeződnek. Viszonylag sokat szoktak várni utána az ivartalanítással, mert a vérbőség csak lassan múlik el, ami a műtét fő gátja. Félidősen a legjobb, nem kell elsietni.
2020. aug. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Csendes tüzelésnek hívják. Doki meg fogja tudni mondani, hogy kb. hol tart.
2020. aug. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ ment a zöld kéz

#2 tudom hogy 3 hét a tüzelés kutyáknál az ivartalanítás előtt pedig mindenképp beszélek a dokival

Szombaton elviszem meglátjuk mi lesz

2020. aug. 27. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!