Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Castlerock Angel- Bull kennel-...

Castlerock Angel- Bull kennel- Angol bulldog-nál mennyiért adjak a kiskutyákat? Tipp?

Figyelt kérdés
2020. aug. 28. 13:48
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Mi lenne ha felhivnad oket?
2020. aug. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Sosem értem miért a neten bandukoló random emberektől várnak árajánlatot. Hívd fel, írj neki és a tenyésztő majd megmondja
2020. aug. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azert mert szamomra kicsit kellemetlen azert rairni, es ezert kertem a kozosseg segitseget, hatha valaki hallott valamit vagy van tapasztalata....
2020. aug. 28. 17:20
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Kérdezőnek igaza van. Ha valaki a tenyésztőhöz úgy megy, hogy jónapot, ár? Az el is vágta magát.


Kenneltől és párosítástól függően 300-600 ezer forint között számolj.

2020. aug. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%

Nem, nincs igaza. Még lehet kérdezni az árat nem bunkón is, úgy mint egy civilizált ember. Nem szabadna hogy tabu legyen az árról kérdezni. De nyugodtan olvass bele az itt adott válaszokba, van aki tenyésztők véleményét linkelte és semmi bajuk nem volt ezzel, akinek mégis attól nem is szabad kutyát venni. A kutya körülbelüli ára nehogy titok legyen már

https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__10554839-mal..

2020. aug. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

De titok, és zokon veszik ha megkérded.


Van egy két tk-s kutyám, tudom, miről beszélek. Te hogy állsz ezzel? Hány tenyésztővel volt már dolgod?

2020. aug. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
43%
Jó, nyilván hazudtak amikor odaírták hogy nem baj ha megkérdezik kb milyen árra számíthatnak a gazdik. Aki zokon vesz egy korrekt kérdést azzal nem szabad "üzletelni", mi az hogy titok? Persze én tárjam fel előtte az életem, mit hogy csinálok, milyen életvitelbe kerülne a kutya de egyébként kuss a nevem és az árról mégcsak tudni se szabad, majd fizetésnél kiderül, sőt majd a tenyésztő kiveszi a pénzt a pénztárcámból helyettem is, nehogy tudomást szerezzek az összegről. Egyébként kérdeztem már pár tenyésztőt árról első levélben és érdekes mód mind válaszolt és nem voltam sátán mert meg mertem kérdezni hogy egyáltalán mennyiért tervezek kutyát vásárolni. A kulcs annyi hogy nem egy bunkó "Ára?" kérdést okádtam oda hanem vettem a fáradtságot és megfogalmaztam egy kerek egész mondatban hogy mit szeretnék tudni. 2 kutyám van, egy mentett meg egy törzskönyvezett tenyésztőtől. Amstaff, 300 ezer volt. Vicc ez az egész, külföldi tenyésztők nem titkolóznak, nem leszel egyből pénzközpontú nyomoréknak titulálva ha árról érdekődsz, sőt a legtöbb helyen már a hirdetésben is kint van a kutya ára. Nekik is könnyebb hogy egyből olyanok keresik majd őket akik hajlandóak is kifizetni egy bizonyos összeget a kutyáért, nem pedig olyanok akikkel konzultálnak egy hétig majd mint az isteni mannát elhintik a kutya árát de kiderül hogy ez sok az érdeklődőnek. A német, osztrák és amerikai tenyésztők pl nem köntörfalaznak, nem titkolóznak, nem sumákolnak ők csak egy korrekt jó gazdát szeretnének találni a kutyának, mindenféle trükközgetés nélkül.
2020. aug. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát a magyarok viszont titkolóznak, ha tetszik neked, ha nem...
2020. aug. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Természetesen minden kérdésedre válaszolunk privát üzenetben vagy telefonon.Egy beszélgetés nem kötelez vásárlásra sőt látogass meg több szimpatikusnak tűnő kennelt és döntsd el a látottak (tartás stb.) alapján honnan szeretnél.bulldog babát vásárolni 🙂Üdvözlettel a Castlerock Angel Bull Kennel egyik tulajdonosa🙂
2021. jún. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!