Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megfuladhat? Mit csináljak?

Megfuladhat? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ma a kutyámnak az "ül"-t tanítottam . Le is ült és adtam neki jutalom falatot elvette majd befutott a nappaliba és felágaskodott a kanapéra és le is jött de elkezdett furán köhögni ezt kb. egy-fél percig csinálta majd abba hagyta utána egyszer horkolt. Ivott, evett szépen vette a levegőt! Péntek tíz óra nincs kocsim nagyon nehéz orvost találni. Nagyon félek, első saját kutyám! Bocsi hogy ha van helyesírási hiba de nem tudok koncentrálni!

2020. aug. 28. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Csak félrenyelt.
2020. aug. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%

1.Lehet tényleg csak félrenyelt ha nem csinálja máskor akkor nincs baj.

2.Ha hideg ételt adtál neki lehet begyuladott a torka,vagy ha csontot felsérthete a torkát ami miatt begyuladt vagy megdagadt ami miatt nehezebben eszik ez okozhat köhögést és hányást de akár lázat is.(tapasztalat)

3.Kennel köhögés ilyenkor el kell vinni dokihoz.

link: https://www.youtube.com/watch?v=ZusGtj3NxcU

Ha igy csinál akkor kennel köhögés hanem az 1,2.

2020. aug. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hasonló volt! De most csinálta először lehet hogy ez.Figyelem hátha így csinál de azóta nem csinálta. Még azt szeretném megkérdezni hogy ez fertőző-e illetve gyógyítható-e?
2020. aug. 28. 22:44
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nyugodj meg elöször, biztos csak félrenyelt, az én kutyám is szokott néha, olyan hevesen eszik. Elkezd köhögni meg krákogni, aztán megy a dolgára. Hidd el nem lesz baja.
2020. aug. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%
Ha gyakori,akkor ataxia. Akkor a tenyesztonek vissza kell vinni. Arra szurniuk kell a kolykot. Ha termeszetes keverek,(nem szaporitos)akkor valszeg tokeletes a genetika. Soha semmi baja nem lesz.
2020. aug. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Keverékek a szembe szomszédból hoztuk! A szüleik is utcai keverékek. A szülei egészségesek minden oltás és csak az apukájuknak volt egyszer eltörve a lába ( nem szaporítók csak a szuka elő volt jegyezve ivartalanításra a kant pedig csak a szuka után akarták mert nincs annyi pénzük hogy egyszerre ivartalanítsák és így sajnos lett kettő kölyök de én pont kerestem kiskutyát és most nálam vannak )
2020. aug. 28. 23:38
 7/8 anonim ***** válasza:
87%
Valószínűleg semmi baja, én kutyusok is, ha gyorsan eszik, vagy ha ásás közben földet nyelt krákog párat, esetleg öklendezik, utána vissza megy játszani vagy pihenni, mintha az előző jelenet meg sem történt volna. Tényleg ijesztő tud lenni, de nem lesz semmi baja :)
2020. aug. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Amúgy a kutyus gyorsan eszik de most csak egy falatról volt szó. Remélem csak félrenyelt, nem vagyok az a mindenen parázós típus de nagyon megíjedtem mert én most láttam ilyet először.

Köszi a válaszokat!

2020. aug. 29. 00:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!