Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutya harapni akar,mikor...

Ha a kutya harapni akar,mikor a nyakörv rá van téve(levételnél is),akkor mit lehet vele csinálni?

Figyelt kérdés
2020. aug. 29. 08:41
1 2 3
 21/25 Hovarju ***** válasza:
50%
Mekkora termetű kutya?
2020. aug. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Szabadon van az udvarban,ha kiviszem sétálni a rétre,ami kb. 300m,akkor rakom rá a nyakörvet.


Középtermetű,kb.35kg.

2020. aug. 29. 13:48
 23/25 anonim ***** válasza:
38%

Finom sulthusfalatokkal szoktatjuk nyakorvhoz.

Betartjuk a sorrendisegi szabalyokat.

Mozgatjuk minden nap.

2020. aug. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
69%

Lehet fül, lehet nyaki gerinc, lehet érte trauma amit a nyakörvhöz köt.


Szóval mielőtt hallgatsz a sok dilettánsra, hogy csapj oda neki, gondold át az egészségügyi vonalat.

2020. aug. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Azén kutyám még csak 2 éves és ugyanezt csinálja de nem harap csak be akarja venni a kezem a szájába. Ő is szabadon van a kertben és séta előtt annyira feldobódik hogy alig lehet ráteni a nyakörvet. Levételnél soha nem csinálja. Én csak fenyegetem a nyakörvvel de még soha sem vertem meg. mert mentett kutya és korábban szerintem verhették.Kap egy ül és vár parancsot és ha nem akarja teljesíteni akkor nem megyünk sétálni ill csak én megyek ki a kapun ő marad ,hogy lássa miről maradt le. Kétszer kellett csak megcsinálnom vele egymás után és azóta működik ill alkalmanként újra kell alkalmazni. Próbáltam még lenyugtatni azzal hogy dobáltam a labdát visszahozásra a kertben 5-10-szer mielőtt elindultunk sétálni és akkor nincs annnyira beindulva . Szerintm ez sürgetés vagy tíltakozás is lehet hogy nem akarja a megkötöttséget hanem már rohanna ki ( Mi erdő mellett lakunk és ott is el szoktam engedni bizonyos napszakokban) Az enyém még akkor is csinálta ezt amikor megtanult láb mellet sétálni és felháborodott hogy vissza akarom rá tenni a pórázt mert ő anélkül is tudja mi a feladat. Ha nem engedi levenni ,hagyd rajta a nyakörvet egy napra vagy éjszakára hogy érzze neki lesz rosszabb.Én sem zárom ki persze hogy setleg fájdalma van .
2020. szept. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!