Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az mit jelent, ha egy olyan...

Az mit jelent, ha egy olyan kutya jött oda hozzám, aki eddig soha senkihez nem ment oda csak úgy?

Figyelt kérdés

Ma először láttuk egymást, és a gazdája megjegyezte, hogy ilyet még nem látott ettől a kutyától, hogy csak úgy odamenjen bárkihez is. De szószerint senkihez, a családból sem!

Van ennek valamilyen jelentése esetleg spirituális jelentése?



2020. aug. 29. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Érzett rajtad valami szagot. Pl kajaszagot
2020. aug. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem hinném...azért annál komolyabb dologra gondoltam. Nem szaglászni kezdett, hanem odajött és megsimogathattam, ami nem jellemző rá kicsit sem a gazdi elmondása szerint.
2020. aug. 29. 19:20
 3/8 anonim válasza:
79%
Megérzik a komoly betegséget is.
2020. aug. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Kiválasztott.
2020. aug. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy ilyen élményem egy cattledoggal, nem értettem miért fagyott meg a szobában a levegő, amikor meggyöntöltem, és mondták, hogy ezt még senkinek nem engedte. Szerintem semmi spirituális, a kutyák nem látnokok, jósok, meg mittudomén. A fellépésed tetszett neki, talán.
2020. aug. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Szimpi vagy. Az energiad ,a kisugarzasod. Erezte,h szereted. Minden erzelemnek kulon energiaszintje van.
2020. aug. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Megérzik azt is ha szomorú vagy. Esetleg emiatt is lehetett, nem? És hogy szimpi voltam neki, nagyon jólesett. Szeretem az állatokat és szeretem ha ők is szeretnek.
2020. aug. 30. 09:28
 8/8 anonim ***** válasza:

Kisugárzást az megérzik. Én idősebb kutyám is baromira válogatós emberekkel. Van olyan ember ha cuppog neki akkor sem menne oda,meg elhúzódik. De van aki csak megállít milyen fajta és a kutyám rögtön dörgölődik a lábához meg bújik.


Sok mindent megéreznek a kutyák.


Kutyakozmetikus vagyok.

De van mikor kolléganőm átpasszol nekem egy kutyát,mert ő felé kapkod,nem bír vele. Nálam kisangyal. Fordítva is szokott ilyen lenni és érzem is,hogy xy kutyával nem olyan a kapcsolat. Akkor én passzolom át,kolléganőmnél működik. Szóval a kutyák is válogatnak,ki nekik a szimpatikus és ki nem.

2020. aug. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!