Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akita inu 10.emeletre?

Akita inu 10.emeletre?

Figyelt kérdés
Nem az enyém a kutyus. A barátnőm kérte h nézzek ilyen kérdést de nem találom ezért kiírom. 5 éves kinti-benti ivartalan fiú. Jövőre sós-Ben el kell költözniük a kertes házból az apja végett, de ez most mindegy is az a kérdés,hogy ilyen nagytestű nagyszőrű kutya a meleg 10.emeleten, hogyan érezné jól magát? Nyáron melegben, hogy kell "hűteni?". Csak az anyukájával menne. Hajnali 5től délután kettőig dolgozik. Munka előtt levinné egy eü sétára és miután hazaér egy hosszabb rohangálósra este meg szintén eü. Ez jó így neki? Imádja és a kutyus is Őt, csak akkor ajándékozná el ha lehetetlen lenne, hogy így boldogan éljen, bár sok kutya el panelba, szóval sztem nem lesz erre szükség
2020. aug. 30. 20:16
 1/4 A kérdező kommentje:
S.O.S-ben*
2020. aug. 30. 20:17
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
Ha nagyon melege van max beszereltettek egy klímát azt cső
2020. aug. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%

Reggel egy 40 perces séta, délután 2-3 óra séta, bandázás, játék, mentális fárasztás.

Este is minimum 30 perces séta.

Hűtőpárna, langyos sima vizes fürdetés hűtésnek.

Nagy mozgásigényű fajta, alapos lemozgatást igényel mert unatkozni fog és szétszedi a panellt.

2020. aug. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az enyém is panelkutya - igaz, nem 10.-en -, klímával nekik is élhető a panel. Én is hasonló munkarendben dolgozom, mint a barátnőd, reggel fél óra séta, délután amikor hazaérek, szintén, este pedig 1.5-2 óra foglalkozás, vagy ha nincs nagyon meleg, akkor elviszem futni. Szerintem nem olyan hatalmas mozgásigényű fajta, inkább közepesnek mondanám.

Off: nem tudom, melyik akita igényli a más kutyákkal való bandázást, de szerintem a 90%-uk nem. :D

2020. aug. 31. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!