Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pitbull vagy amstaff gazdák...

Pitbull vagy amstaff gazdák válaszolnátok néhány kérdésemre?

Figyelt kérdés

Nemrég tettem fel egy kérdést, de ez most lényegtelen.


Szóval, mit gondoltok erről a kutyusról? El lehetne vinni versenyekre?


[link]


Pozitív és negatív kommentet is elfogadok, a lényeg hogy őszinte legyen. Egy kicsit túlnőtte a normál méretet

(8 hónapos 58 cm) de ezen kívül szerintem bájos kutya. Mondjuk engem a mérete sem zavar hisz így-is úgy-is szeretem.


A második kérdésem az lenne, hogy milyen edzéseket ajanlotok? Szeretném ha erősödne egy kicsit. (Igen tudom hogy csak egy éves kortol lehet) Csak azt szeretném hogy a feje és a mellkasa szélesedjen egy kicsit. És persze izmokat rá. Ismerek edzési formákat, csak azt nem tudom hogy melyik, edzés melyik testrészét erősíti a kutyának.


És az utolsó (ami csak egy kérés) ha pitbull/amstaffotok van, küldenétek róla képet? (De ha más bull tipusú van pl:.Bull terrier azt is szivesen megnézem ^^)


A válaszokat köszönöm szépen! És az esetleges helyes írási hibákat sajnálom! (Többször is végig mentem rajta, dehát én is emberből vagyok 😁)



2020. aug. 31. 21:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha feltennel egy normalis kepet, az sokat segitene.
2020. aug. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
16%
Amerikai staffordshire terrier. Nem pedig amstaff
2020. aug. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
88%

Milyen versenyre szeretnéd vinni?

Az úszást ajánlom egyébként, jól átmozgatja és nem terheli az ízületeket. Ezen kívül ennyi idősen sok séta, de még ne erőltesd túl semmiképp. Egyébként ha nem csinálsz vele semmi extrát is most fog majd kezdeni szélesedni, erősödni ahogy kamaszodik.

2020. aug. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
25%

Csak ivaros torzskonyves mehet egyes versenyekre.

Sokfele verseny van.


A kutyad 100 % amstaff. Latszik,h torzskonyves. Enyem is ugyanilyen. Koranak megfelelo.


Spec parnazott meretre keszitett huzohamot rendelj neki. 5 kg-val kezd a huzatast. Ha konnyu emeld 2-3 kg-onkent. Mar most mehet.

Ez hatizom mellizom erosito tapasztalatom szerint.


Mas kutyakkal birkozzon. 2 perc birko. 2-5 perc szunet. Vigyazz,ne terhelje tul magat. Eloszor 1-2 kor legyen.


Minden heten legyen pihenonap.


Futst vele egyutt 1-1,5 eves kora utan kezdheted. Addig magatol futkarohzat kutyakkal.


Barf etrend alap. Anelkul nem lesz izom . Meg akkor se,ha ivartalan. Mer az izomhoz alapveto a minel tobb tesztoszteron. Ha nincs golyo,nincs tesztoszteron. Nem lesznek kemeny izmok.


Sport utan maszirozd at a kutyat minden alkalommal,mert a bullok izma konnyen beall. Az izomcsomo okozhat santasagot stb.


Ha huzza a hatso labat,a hatao combot belul maszirozd a golyo mellett. Attol kilazul es nem huzza. Tapasztalat.


Ha a melso labat huzza/santit,a mellizmat kell maszirozni.


Napi 5-10 perc maszirozas is eleg neki. Nagyon fontos!!!

2020. szept. 1. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
35%
A fejen is izmok vannak. A marhacsont minden nap ragasatol lesz szep szeles szogletes feje. (Tapasztalat.) meg,ahogy az inas husokat ragja minden nap. Enyem a melyhutobol kapja a csontot es ugy apritja fel.
2020. szept. 1. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
29%
Gyonyoru fajtiszta kutyad van. Mar most mehetsz versenyekre. Van ifjusagi verseny. A versenyeken a birok nem az izmot nezik. Maris viheted. Tenyeszszemlere kell eloszor.Erdeklodd meg a tenyesztotol vagy a meoe.hu -n.
2020. szept. 1. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

1. Szerintem normális képet raktam föl. :/


2. Az amstaff az amerikai staffordshire terrier rövidítése. Azoknak a segítségét kértem akik értenek hozzá.


A többi válaszolónak nagyon szépen köszönöm! Ment a zöld like. ;)


És jelenleg kiálításra gondoltam, késöbb esetleg súlyhúzásra. 😊

2020. szept. 1. 06:23
 8/22 anonim ***** válasza:
97%

Kérdező, ezen a képen konkrétan nem látszik a kutya, csak a feje...

Olyan kép kell amin áll szemből és egy másik kép ahol áll és oldalról.

2020. szept. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
89%
Ja, és ha lehet ne sötétben fotózd...
2020. szept. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Rendben! Ez esetben sajnálom a kellemetlenséget, itt lenne még néhány kép, remélem ezek megfelelőek lesznek számodra. :)


[link]

2020. szept. 1. 19:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!