Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a kedvenc kutyafajtád?

Melyik a kedvenc kutyafajtád?

Figyelt kérdés

2020. szept. 2. 22:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
76%
Pitbull, Bishon Havanese, Jack Russel (Ez a harom fajta mar volt nekem ezert is nagy kedvenc) de a legföbb almom egy Dobermann meg egy samoyed:)
2020. szept. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
82%
drótszőrű foxterrier
2020. szept. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
84%

Német juhász, palotapincsi, kaukázusi, óriási snauczer, fehér svájci juhászkutya.

Pincsim volt 16 évig, kaukk anyáméknak voltak.

Most németh juhászom van.

2020. szept. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
80%
Magyar vizsla, golden retriever
2020. szept. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
76%
Foxi és tacsi
2020. szept. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
32%

4.vagyok;


Előző, gondolom akkor a klasszik rövidszőrű tacskó. Vagy akár szálkás szőrű, vagy esetleg mindegyik? Van itthon egy könyvünk, abban 3 tacskó volt megnevezve; ebből kettőt most megneveztem. :) Csak amúgy tehát kíváncsi vagyok, hogy melyikre gondoltál, vagy úgy tehát általánosan a tacskókra. (?) :)

2020. szept. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
85%
husky
2020. szept. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
33%

4. és 6.vagyok megint; most néztem,vizslából is van drótszőrű is;

amiről nem is tudtam; de tehát nekem a rövidszőrű a kedvencem; szerintem létező legszebb kutya, a goldiból meg lakik itt egy a környéken, és olyan jó természete van, nagyon kedves kutya. De azért a többi kutya is szeretve van, de hát így ők a kedvencek. Ha látok egy vizslát, akkor mindig bámulnom kell, mert csodaszépek, goldenből meg tehát lakik itt egy a környéken, jóarc. :)

2020. szept. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
83%

Groenendael. Szerintem gyönyörű és felséges csak hát a magyar tenyésztők is úgy voltak vele, hogy inkább legyen szép, mint okos, aztán lassan egyik sem jön össze, egyre zömökebb, rövidebb lábú, kezelhetetlenül nagy bundájú kanapékutyát csinálnak belőle, ami kiábrándító.

Az álmom, hogy egyszer legyen egy szép kiállású, jó munkabírású grönim, ha majd sikerült összegyűjtenem egy jó vérvonalú külföldi kutya árát és esetleg már kevésbé leszek munkakutya mániás, akkor biztosan lesz egy, addig meg a malimmal hódolok a sportkutyás szenvedélyemnek :)

2020. szept. 3. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
81%
Németjuhász, és van egy tigriscsíkos fajtája, azt hiszem az a spanyol agár.
2020. szept. 3. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!