Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Én gondolom rosszul?

Én gondolom rosszul?

Figyelt kérdés
Van egy 3 hónapos kan boston terrier kiskutyám. Amikor hazajövök iskolából mindig örül, és napközben együtt vagyunk, tanítom meg ugye a szabályok. Aztán mikor hazajön a nővérem engem mintha elfelejtene. Hozzá azonnal behúzza a takaróját (ami az ágya, másikat szétszedte) és folyton vele van. Szüleim szerint azt fogja szeretni és tisztelni aki nem kényezteti el stb mert a nővéremnek a lábujját is harapdálja, és az fáj, meg nem is lehet tőle elmenni. Nekem is csinálta de mikor rászóltam, abbahagyta végleg. Még az éjjeli szekrény sarkát is szétrágta nála. Nővérem néha úgy tesz mintha ő lenne a gazdája. Mert nem lenne igazságos mert szó szerint megdolgoztam a kiskutyáért. Tényleg jobban szereti a nővéremet, vagy én reagálom túl?

2020. szept. 4. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Hát nővérednél nincs szigor, úgyhogy mindenképpen oda szalad, csak ne feledd, rá mint játszótársként tekint a kutya, nem "gazdi" ként. Téged tisztel, és szeret is.


Ha a nővéred sem kezdi el a nevelését/leszoktatását akkor nagykorában is harapdálhatja a lábujját, de az jobban fog fájni.


Szóval szüleidnek igaza van.

2020. szept. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Te kit preferálnál? Aki mindent megenged neked és csak pozitívat kapsz tőle vagy azt aki rád szól és meg mondja mit csinálj vagy mit ne?


Sokkal szigorúbbnak kellene lennie, mert ez később a te károd lesz. Ha meg legközelebb a szekrény sarka helyett egy áramkábelt csócsál meg akkor volt kutya nincs kutya.Ez nem játék és nem verseny,hogy kit kell jobban szeretne. Egyébként mindenkit egyformán, itt az a kérdés, hogy kit fog gazdájának tekinteni.

Vegye komolyan a kutyával való foglalkozást vagy legyen nálad a kutya, ne passzold le neki, ne engedd át, ha ráérsz foglalkozni vele. Ha a te kutyád aludjon a te szobádban.

2020. szept. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rengeteget játszom vele, sokszor és általában nálam alszik. Tudom nem verseny de valahogy ezen rágódom..
2020. szept. 4. 19:35
 4/6 anonim ***** válasza:

Nalunk is az ellenkezo nemu csaladtagunkat szereti jobban a lanykutya.

Te adsz neki enni?? Azt tekinti gazdanak.

2020. szept. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen én adok enni neki.
2020. szept. 5. 10:17
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem passzolom le neki, magától megy át.
2020. szept. 7. 06:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!