Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül egy kaninchen...

Mennyibe kerül egy kaninchen tacskó kölyökkutya?

Figyelt kérdés
2020-as árfolyam szerint. Tenyésztőnél és szaporítónál melyik mennyi lehet kb?

2020. szept. 4. 20:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
200+. A pontos ár helyenként változó, és nincs 2020-as árfolyam. De ha ilyen felfogással indítasz, kapásból nem fogsz kapni egyetlen normális helyről sem kutyát.
2020. szept. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
aha az teljesen jó ár. Milyen felfogás? Ja az árfolyam szóra értetted, hát gondolom tenyésztőknél is létezik ilyen nem? Észre vettem hogy az ilyen nagyobb ünnepnapokon drágábbak a kutyák a szaporítóknál.
2020. szept. 4. 21:12
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
"szaporító"
2020. szept. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem a szaporítóra értette a felfogást..
2020. szept. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
A számodra legideálisabb kutya inkább a ninchen.
2020. szept. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Ahogy első is írta egy normális tenyésztőnél 200 ezernél kezdődnek. Azonban ha szaporítótól veszed, ennek sokszorosát fogod fizetni az orvosi költségek miatt.
2020. szept. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ez sok mindentől függ. Ha olyan kutyát szeretnél ami alkalmas a kiállításra az nagyon drága egy olyannal szemben amit hobbira ad el.

Bár ez tenyésztő függő is valakinél mind egy árban van. Valaki ár meghatározásakor azt is nézi, hogy kant vagy szukát akarsz venni,a szuka szokott a drágább lenni.Valaki szín alapján határoz meg árat..


Szóval változó. Meg kell kérdezni a kennelt akinél vásárolnál, hogy milyen költségekre kell számolnod, ha vennél tőle egy kutyát.

2020. szept. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
5-ös, ezt most teljes mértékben kvra nem értem hogy miértne lehetne nekem kutyám? te eszednél vagy hogy miket írogatsz? Ez most komolyn nem értem, megkérdezem hogy mennyibe kerülhet erre jön a mindenttudó kutya szakértő a céltalan kötekedéséve, WHAT???
2020. szept. 8. 16:22
 9/13 A kérdező kommentje:
Többiek köszi a választ, teljesen megfelelő a 200+ árkateg, nem akartam szaporítótól.
2020. szept. 8. 16:23
 10/13 anonim ***** válasza:
52%

Itt ez a divat, ha kérdezel valamit azonnal jön 5 okos a megszokott copy-paste szövegével.

Még ki se mondtad, hogy mit aKrsz, honnan akarod, mire akarod már rád van aggatva a szaporító támogató, hanyag, állatkínzó titulus.

Engedd el.


Remélem találsz kennelt, én mostanság tacsikkal nem nagyon találkoztam csak elvétve. :)

2020. szept. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!