Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya fogkő problémák! Valaki...

Kutya fogkő problémák! Valaki használta már az Oralclean nevű terméket?

Figyelt kérdés

A kutyusom idős, a műtéthez (13 éves) de nagyon fogköves, és szeretnénk tőle megszabadulni valahogy.. A fogtisztító rágcsák abszolút nem jöttek be sajnos, pedig a legutóbbi fogkő leszedése óta, minden nap kapott.. Most olvastam az Oralclean nevű termékről, de így "vakon" nem merem megvenni. Olyanok véleménye érdekelne akik már használták, vagy van bármilyen tapasztalatuk vele. Vagy esetleg ezen a terméken kívül van-e más altatás mentes megoldás a már meglévő fogkőre?

Még kutyakozmetikusnál csinálják meg ultrahanggal, de akiket hívtam mind be volt táblázva és csak jövőre kapnánk időpontot :/



2020. szept. 7. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én most is ezt használom kutyámnál. Nagyon drága és nagyon nagy változást nem hozott. Többet nem veszek, keresek más megoldást.
2020. szept. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2020. szept. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Marha lábszár csontot próbáltad? Nekünk segít, hetente néhányszor megkapja, és leszedi a fogkovet.
2020. szept. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!