Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pest megyében tudtok megbízhat...

Pest megyében tudtok megbízható egyeneshátú németjuhász kennelt?

Figyelt kérdés

Normális tenyésztő érdekelne, aki erős idegzetű egészséges kutyát tenyészt, nem szeretnék orvoshoz rohangálni vele, és azt sem, hogy korán elpusztul genetikai okok miatt. Nem munkakutya lenne belőle, csak családi.

Ilyen elvárásokkal milyen vételárral számoljak? Köszönöm előre.



2020. szept. 8. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
250 ezertől felfele. Nem gondolom, hogy hobbira fogsz találni egyenes hátút (=munkavonalas). Ha kipengetsz 250 ezret egy kutyáért, tényleg azon a 10 liter benzinen akarsz spórolni, ha esetleg nem pest megyében lenne a kutya? Elég fura vagy...
2020. szept. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen kell Pest megyében lennie. Teljesen mindegy nekem igazából, csak kíváncsi voltam van e a környéken.
2020. szept. 8. 14:56
 3/3 anonim ***** válasza:
66%
Én fajtamentésnél néznék szét, lehet, hogy egy fajtajellegű keverékkel jobban jársz, és még meg is mentesz két életet. A show vonalat nagyon rossz irányba vitték el, amennyire én látom.
2020. szept. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!