Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Éjszakai nyugalmat hogy...

Éjszakai nyugalmat hogy oldjátok kiskutya esetén 8-10 hetes korban?

Figyelt kérdés
2020. szept. 11. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:
25%

Úgy hogy 8-10 hetesen az anyjánál a helye, előbb soha nem hoznék el kiskutyát.

Nem ér meg annyit az a pár hét hogy tönkrevágjam az idegrendszerét.

Mire 12 hetesen elválasztják, semmi baja, éjjel sem.

2020. szept. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%

En minden rezdulesere felébredtem es foglalkoztam vele … volt, hogy a foldon aludtam a kiskutyával (vigyázva, hogy meg veletlenul sem fekudjek ra amikor elpilledtem).


Par napig volt csak nyugtalan … addig pedig kulonosen odafigyeltem ra es nem zavart, hogy nincs ejszakai nyugalmam.

2020. szept. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Sajnos az van amit az első írt:a később elhozott kutyusok nyugisabbak, bár így is kemény a beszoktatási időszak némelyiknél.
2020. szept. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Majdnem 9 hetes volt az ebzet amikor kaptam. Semmi, egy nyüszítés sem volt, pedig az ágyában feküdt az ágy mellett.


Szerintem egyedfüggő inkább.


Amit tehetsz, hogy egy biztos kuckót jelolsz ki neki (ez később is jó lesz..), ahol pihenhet és biztonságban érzi magát. Ezt az időszakot át kell vészelni. A fogzàs rosszabb :D

2020. szept. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

tedd a kosarát - vagy amiben a takarója van - az ágyad mellé. ha nyüsszög, csak lenyúlsz, megvakargatod/simogatod a buksiját, vagy megpaskold a lapockáit. ezt te tudod. vagy csak szólsz hozzá.

aztán később mehet az eredetileg kijelölt helyére

2020. szept. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5-ös tökéletes megoldást írt.

Kis kutya egyébként olyan mint a kis gyerek. Kelned kell hozzá egy darabig mire megszokja az éjszakai átalvást vagy csendet.(érdekes egy kölyök kutya tudja, a szomszédaim nem, azok bakker még éjjel 3-ig sokszor vonyítanak, de ha a kutyám vakkantani merne.. 🤷‍♀️🤷‍♀️)


Én mikor 12 hetes volt még lejártam vele éjfélkor és 4 órakor 10-10 percre pisilni. Nem akartam pelusra szoktatni úgyhogy muszáj voltam tippelni kb mikor jöhet rá a pisilhetnék.Samoyed# :D

2020. szept. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!