Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi idő után lett meg az...

Mennyi idő után lett meg az eltűnt kutyátok? Van esély a megtalálásra 1 hónapon túl?

Figyelt kérdés

Volt már olyan,hogy viszonylag hosszabb idő után meg lett az elvesztett kutyátok? Ha igen mennyi időbe tellett ?? Valami kis "megnyugtatásra" lenne szükségem, hogy történt már ilyen :/ Nekünk most lesz egy hónapja hogy kiszökött, egy fajtiszta ivartalanított szuka kutyànk. Természetesen chipje van illetve nyakorv is volt rajta az eltunesekor. Face-en folyamatosan osztottuk, a környéket körbejártuk, vadőrt megkérdeztuk nem-e lőtték le a kutyát, a menhelyeket kérdeztük de egyszerűen semmi infó róla.. senki nem látta..

De nekem az a megerzesem hogy valaki eltulajdonította.

Természetesen nem adom fel a keresését, az állatorvosnál be van jelentve hogy eltűnt de szerintetek még van esély rá hogy visszakerül valahogy még akár hetek hónapok után? Ha esetleg valaki ellopta és onnan el tudna szökni a kutya?? :/



2020. szept. 11. 21:43
 1/8 vantel ***** válasza:
16%

Nekem 1 óra múlva hazajött.

Páromé kb 3 nap múlva lett meg, elütötték és csip alapján értesítettek.

Gerinc törése lett ezért megölettük az orvossal.

Álomvilágban élőknek elaltattuk.

Humánusoknak eutanáziát alalmaztunk.

2020. szept. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem nincs már rá esély.

A vadászokról azt hallottam, hogy szeretik letagadni az ilyesmit...

Aki pedig eltulajdonította gondolom nincs annyi kultúrája sem, hogy oltatni vigye.


Ettől függetlenül persze nagyon drukkolok, hogy meglegyen, bele sem tudok gondolni, hogy milyen borzalmas lehet ez nektek :(

2020. szept. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
plakátold ki mindenfelé, az állatorvosnál is tedd ki,van akinek 3 év múlva lett meg.a mienken gps-s , helyzetjelzős nyakörv van, a telefonomon látom, merre van, ha elkóborol
2020. szept. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A szomszédunknak 2 év után lett meg a kertből kilopott kutyája, amikor a kedves tolvaj (vagy akinek eladta, passz) valami miatt dokihoz vitte, és oltási könyv híján a doki azonnal chipet nézett benne, ami jelezte, hogy keresik.
2020. szept. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%

Ha nem lovi le egy vadasz, ha nem uti el egy auto, ha nem veri agyon senki, ha nem betegszik meg, ha nem mergezik meg, ha nem oli meg egy masik kutya es ha nem fogadja be senki, akkor akar meg elo is kerulhet.


Talan egy kicsit nagyobb az eselyed mint egy lotto 5-osre.

2020. szept. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem 3-4 hete veszett el a kutyám...azóta semmi hír róla.
2020. szept. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hallottam már olyant hogy a vadászok lelőttek egy kutyát,és levágták róla a nyakörvet hogy azt mondhassák hogy kóbor kutyának hitték. Szerintem ha van erdő a közelben ott nézd meg,de ne csak a kutyát keresd,lehet hogy a nyakörvet hamarabb megtalálod.
2020. szept. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos már nincs sok esély, lehet elpusztult valami kiesőbb helyen. Persze mindenre van esély, dédanyámék pulija anno másfél hónap után jelent meg újra a kapu előtt.
2020. szept. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!