Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutya ihat gyümölcslevet?

A kutya ihat gyümölcslevet?

Figyelt kérdés

Múltkor öntöttem neki kíváncsiságból és megitta (nem sokat, pár kortyot öntöttem).

Lehet neki néha adni belőle neki inni? Vagy kizárólag vizet?

Lehet buta kérdés, de érdekel.



2020. szept. 12. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Inkább ne adj, mert a mesterséges édesítőkbe belehal, azok neki mérgek. A szőlő meg a szőlőlé pedig kinyírják a veséjét. Vizet igyon.
2020. szept. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Rengeteg benne a cukor,nem sok a kutya számára hasznos tápanyag van benne,szóval nincs rá szüksége,de kis mennyiségtől baja nem lesz.
2020. szept. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Ja,és inkább vizet igyon.
2020. szept. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Vizet igyon. Ami neked csemege, neki halálos méreg lehet.
2020. szept. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor többet nem adok neki.
2020. szept. 12. 17:16
 6/7 anonim ***** válasza:
87%
Sima gyümölcsöt adhatsz neki (alma, afonya) de nezz utana, hogy miket nem ehet mert egy csomo gyumolcs nem jo a kutyának. Zöldséggel is ugyan ez a helyzet.
2020. szept. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább nem adnék neki, ha kedveskedni akarok a sajátjaimnak, bő vízben főzök valamilyen husit és ha kihűlt, annak a levét kapják meg több részletben+persze a husit is, szigorúan a csont nélkül(ha csontos), semmilyen fűszert nem szabad hozzátenni, még sót sem és ha kipróbálod, figyelj, hogy ne rakj sokat a kutyád elé, mert pl az enyémeknek annyira ízlik, hogy képesek fél litert is meginni belőle, csak utánna meg kisgömböc effektus van :)
2020. szept. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!