Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legjobb száraz...

Melyik a legjobb száraz kutyatáp kölyökkutyáknak?

Figyelt kérdés
2020. szept. 13. 11:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz megmondani. Nagyon jó az Orijen, Acana, Platinum, Real Nature Wilderness, Wolf of Wilderness is. Szerintem az ilyen prémium márkáknáp már nincsenek nagy külömbségek.
2020. szept. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen kutyafuggo: a lenyeg, hogy egeszsegesen fejlodjon a kiskutya.


Mas kell egy kistestunek es meroben mas a nagytestunek. Mast kivan egy aktiv kiskutya es masra van szuksege egy lomhabb kutyának. Mas a szukseglete akivel aktivan foglalkoznak es mast igenyel egy kanapekutya.

2020. szept. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Azert mert jo draga egy kutyatap mar siman ramondjak, hogy premium. Attol mert jo marketinget nyomnak egy tap kore, attol meg egyáltalán nem biztos, hogy arra van szukseg.

Az a jo kutyatap amitol a kutya jol erzi magat es egeszsegesen eli le az eletet.


Egy farkas nem eszik kökörcsint meg galagonyát … hust eszik es a belsosegekbol veszi fel az asvanyi anyagokat. Nem kell ezt tulragozni.

2020. szept. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Olvasd el az összetételüket, és amelyik neked tetszik, amelyiket megeszi a kutya.

Egy a fontos, minél több hús és Omega 3/6 legyen benne, gabona ne. Kölyköknek különösen fontos.


Bolti vackok nem jók,állatboltban tudsz jót venni vagy rendelni tudsz internetről.

2020. szept. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2020. szept. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok:

Szerintem a PetChef közel sem annyira jó, mint ahogy azt próbálják elhitetni. Ha nem vagy a kutyatápok híve, akkor én a Barf etetést ajánlom.

2020. szept. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!