Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Felnőtt kutyát örökbefogadók!...

Felnőtt kutyát örökbefogadók! Mennyi időbe telt, mire a sajátotoknak éreztétek a kutyátokat?

Figyelt kérdés
Ma volt nálam először egy két év körüli testvérpár próbaidőn. Nagyon barátságosak voltak és gondolkodom a befogadásukon, azonban van némi fenntartásom. Nem igazán érzem a sajátomnak őket. Olyan mintha egy idegen kutyáját tanítanám. Pedig az egész napot együtt töltöttük, elmentünk túrázni, tanítgattam őket. Vajon megszokom majd őket? Egy hét a próbaidő, jó lenne addigra eldönteni a dolgot.
2020. szept. 13. 18:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
2 perc
2020. szept. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem csak a próbaidő miatt nem érzed őket a sajátodnak. Ha lepapíroznád, az első pillanattól éreznéd hogy a tieid, mert nem befolyásol semmit hogy mennyi idős az örökbefogadott kutya.

Csak amiatt van hogy még visszatáncolhatsz, még nincs eldöntve, nem végleges.

2020. szept. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
10%
Ha egy nap alatt nem érezted, egy hét után sem fogod! Többet ne hívd a kutyákat! Fogadj örökbe egy pár hónaposat!
2020. szept. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%

Néhány hónap volt talán, mire mindkét oldalról elmúlt az óvatosság.

Érdekes, amit a kettes mond, mi is próbaidőre vettük magunkhoz kezdetben, és tényleg lehet ebben valami. Tiszta stressz volt az a két hét nekem, ha az utcán találtuk volna, nem lett volna kérdés.

2020. szept. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
1mp
2020. szept. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%

Az utcán szegődött mellém. Az elején ignoráltam, nem akartam összehaverkodni vele, gondoltam, tartozik valahova. De amikor már km-ek óta követett, "feladtam". Mire hazaértünk, világos volt, hogy örökbefogadott lettem:)

Szerintem is a próbaidő az oka amúgy.

2020. szept. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
Még örökbe sem fogadtam már kötődtem hozzá. Első látásra megszerettem, kellett nekem, ezért is hoztam ki.
2020. szept. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
25%

En direkt 8 honaposat kerestem tenyesztonel. Megneztem ,stbeszeltuk az eletem a kutya igenyeit ,kifizettem 250 000 huf-ot es alairtam az adasvetelit. Azonnal a magamenak ereztem a kutyat.


En nem akartam gyerekkutyat,mert olyan szerencsetlen,gyerekes. Nincs bennem anyai oszton.

2020. szept. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
En mentettem, ideiglenesen elhozztam a munkahelymrol 8 hosan, menhelyt kerestem neki mert altatni akartak, nem voltam elotte kutyas! Sot kicsit felelem is volt bennem, 4 eve van velunk, mert megtartottuk, f9kozatosan alakultak a dolgok, de honapok alatt melyult odaig hogy a szigoruan kinti kutya a labamnal aludt 🤣
2020. szept. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
85%

Igazából kellett pár nap hozzá.


2 éves volt 2007ben, mikor elhoztuk, 2018ban kellett elengednünk. Azóta is hiányzik.


De a lényeg, hogy nem alakult ki rögtön a kötődés.

2020. szept. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!