Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Igaz, hogy a foxterrierek...

Igaz, hogy a foxterrierek félnek a viharban?

Figyelt kérdés
az enyém bizonyította.(kinti kutya) a tietek ?
2010. aug. 6. 17:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%
Egyik kutya sem fél a viharban csak akkor rosszul nevelték vagy valami szaporítótól vették és idegrendszeri problémái vannak. Kár ezzel nyugtatgatnod magad mert nem igaz, te rondottál el valamit.
2010. aug. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
58%
Az én pulim fél, és elég sok ismerősömtől hallom, hogy a kutyájuk elbújik mikor vihar van, és nagyon félnek. Sztem fajtától függetlenül fél a legtöbb.
2010. aug. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
kutyafüggő...
2010. aug. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Akiteki ***** válasza:
36%
Csak az ideggyenge kutyák félnek a viharban, vagy ha valami lelki trauma érte őket.
2010. aug. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

fentebb tökéletes válaszod érkezett: KUTYAFÜGGŐ.

nekem volt régen foxim, nem volt még egy éves mikor első viharát megélte, kiszaladt az udvarra és ugatta a villámlást:))

viszon édesanyámnak a foxija kifejezettem fél a vihartól, vagyis elégge megszeppen tőlle....szilveszerkor a petárdáktól majd sokkot kap, annyira fél.

az én kutyám régen a petárdát is ugatta meg fenyegetően lépett fel (pedig nem volt hamis kutya).

szóval kutyafüggő, attól, hogy fél még nincs gond...idővel talán nem fog.

2011. márc. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 xnorkax ***** válasza:
100%

Változó, minden kutyánál más, nem lehet kijelenteni, hogy egy bizonyos fajta fél a viharban.

A régi kutyánk (berni pásztor-németjuhász keverék) egyenesen rettegett a viharoktól, petárdáktól. Tőlünk egy-két kilóméterre van egy katonai bázis és ott szoktak úgy két havonta gyakorlatozni. Az ilyen időszakokban folyton futkozott ki-be, ugatott, félt. Nem tudni, miért volt ez, már így került hozzánk.

A mostani kutyám (terrier keverék) mellett akár egy ágyút is el lehetne sütni, akkor sem fél. :) Viharban, szilveszterkor, gyakorlatnál, mindig nyugodt marad.

2011. márc. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Csurmi ***** válasza:
Én még olyan németjuhászt amelyik nem fél a vihartól (kifejezetten a villámlástól és a dörgéstől) még nem láttam. A foxim nem fél tőle.
2011. márc. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A keresztanyámék németjuhásza annó szétkaparta a bejárati ajtót ha tűzijátékot lőttek fel.

Nekem keverék kutyám van, nem ideggyenge, mégis fél a petárdától meg a dörgéstől-villámlástól. Ilyenkor beengedjük a lakásba és a gazdái közelében megnyugszik :)

2011. márc. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 zsuzsabazsa ***** válasza:

Nekem hat Német juhászom közül, csak egy félt a dörgéstől meg a lövéstől.

A többi bírta, sőt volt amelyik lövés irányba ment.

2011. márc. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez a kutyától függ.Én nem tenyésztőtől vettem.A viharban annyira nemfél csak ha dörög meg villámlik.
2011. márc. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!