Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől büdös a kutyám lehelete?

Mitől büdös a kutyám lehelete?

Figyelt kérdés
Időnként olyan szaga van, el lehetne kábulni tőle.Nagyon büdi!
2010. aug. 6. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:

az előző kutyámnak nyitott volt a gyomorszája, attól volt nagyon büdös a szája. lehet hogy ez a baj.

vagy fogköves, attól is lehet.

2010. aug. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ha kicsi (nincs kb. 3-4 hónapos) akkor azért. Ha elmúlt akkor vagy a fogával van baj vagy a gyomrával.
2010. aug. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
utolsó..az enyém 3 és fél hónapos és az ég világon semmi szaga nincs a szájának!ez hülyeség h ha még kicsi akkor azért büdös nekik...
2010. aug. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én mondtam, hogy minden kutyának büdös? Aminek büdös 3-4 hónaposan abból 'kigyógyúl'. Orvos is megerősítette. Én is rohantam amikor büdös volt 3 hónaposan. Annyit mondott ha 3 hónapos akkor 'kigyógyúl' belőle 3-4 hónapig általában mindegyik kutya szája büdös. (lehellete)
2010. aug. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nem aminek hanem akinek. Elnézést. =)
2010. aug. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne balhézzatok.
2010. aug. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor is lehet büdös, ha a kutya férges. Mi fél évig szenvedtünk a kutyával, aki egyébként 4 éves, olyan büdös volt a szája, hogy nem bírtunk vele egy szobában megmaradni. Nulla fogkő, nincs rossz gyomor, a doki javasolt egy 3 napos féreghajtó kúrát. a kutyából, habár 4 havonta mindig féreg hajtottam, vagy 2 maréknyi giliszta jött ki, és a büdös szájszag rá pár napra teljesen megszűnt.
2010. aug. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az én kutyámnak is büdös:) Nincs fogköve, mert rengeteget rágcsál, nem férges, mert negyed évente kap féreghajtót.

És szerintem a gyomrával sincs baj. Száraztápot eszik, és olykor azt, ami lepottyan a konyhában.

2010. aug. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!