Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy malinoisom amerikai...

Van egy malinoisom amerikai akita jó ötlet lenne mellé? Honnan érdemes amerikai akitát venni?

Figyelt kérdés

A malinoissal dolgozunk, rendkívül szolgalelkű nagyon okos, figyeli minden szavam. 1,5 éves és BH vizsgára készülök vele. A legtöbb kutyával jól kijön, de ok nélkül sosem agresszív max tartózkodó. Kirobban az energiától.


Arra gondoltam vennék mellé egy kutyát. Nos, a második kutyának totál más elképzelésem van. Egy nagy testű macis kutyát szeretnék aki ennek ellenére aktív, van benne őrző védő szellem de nem gond ha nem olyan sok és erős mint az első kutyámban. Függetlenebb jellemű kutyát szeretnék, tisztában vagyok hogy a malinoishoz nem fogható a képzése, de teljesen beleszerettem az amerikai akitákba.


Az lenne a kérdésem hogy akinek van tapasztalata esetleg a párossal, mennyire jönnek ki alapvető jellemük alapján? Illetve honnan érdemes venni amerikai akitát ahol esetleg sportolnak is velük valamit, képzik őket?


Köszönöm



2020. szept. 14. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Kerdezd meg az iskolában az oktatot, akivel a mostani kutyádat a BH vizsgára keszititek fel.
2020. szept. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
33%
Vegyél nápolyit.
2020. szept. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne, nekem japán akitám van, és idővel holland juhászt szeretnék mellé.

Amerikai akitából a Danger Zone kennelről hallottam jókat.

2020. szept. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kinézel akita tenyésztőt és ő meg fogja mondani, a vonalában született kutyái tudnak-e más fajtájú kutyával együtt élni.
2020. szept. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!