Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezek közül melyik a kedvenc...

Ezek közül melyik a kedvenc kutyafajtátok?

Figyelt kérdés

2020. szept. 14. 20:26
A kérdező szavazást indított:
Golden retriver
Beagle
Havanese
Angol cocker spániel
Pomerániai törpespicc
Ír szetter
Shar pei
Puli
Dobermann
Angol bulldog
71 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
Egyik se
2020. szept. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%
En sem respektalom a felsorolt kutyakat.
2020. szept. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
56%
Nekem elsősorban a Husky, utána a Golden Retriver majd a Border Collie
2020. szept. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Dobermann. Okos, erős, gyors, robbanékony. Nemes megjelenésű.
2020. szept. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Az "ezek közül" melyik részét nem érted?
2020. szept. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%
Én a spánielt sem a border collit nem ajánlom mert nagyon lekel fárasztani őket. doberman mert 4 kézel véd meg vagy a pulit mert nagyon könnyen kezelhetö és Hűséges.De mért mindenki goldent vesz pontosan családi kutyán kívül mire használható ?
2020. szept. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
26%
Kíváncsi lennék, hogy ki az, akinek a puli, és vajon miért? A szomszédomnál van 3 vagy 4. Rohadt kis csaholó, csipogó dögök, akik arra is éktelen ugatásba kezdenek, ha csak kinyitom az ablakot, vagy mondjuk köhögök egyet az udvaron. Rohadt utálatosak, és érdekes, az én kutyám nem ugat minden szarba, mint ezek.
2020. szept. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%
7. Mert a puli nem kertidísznek való. Bizonyos tekintetben jó, hogy őrzik a magyar fajtákat, de szerintem a pulinál túlzásba vitték. Nem való mindenkinek és ezt nem képesek felfogni. Egy terelőkutya persze, hogy csahol. Ezt is lehetne amúgy kontrollálni megfelelő neveléssel és fárasztással, de ahogy én látom leginkább a tipikus Marika nénik szoktak pulit tartani, tőlük meg nem lehet elvárni.
2020. szept. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
94%
2. A respektálás nem azt jelenti, amire használod. Annál, amikor valaki feleslegesen idegen szavakat használ, már csak az a jobb, ha ezt tévesen teszi.
2020. szept. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
53%
8, Pontosan! Itt is két idős ember tartja őket, van, hogy szaporítják is, na az még jobb, olyankor még a kicsik is egész nap csipognak. Egyszerűen nem valóak ilyen helyre. Nem értem nekik hogy nem tűnik fel, vagy miért nem zavarja őket a naphosszat tartó ugatás, mi megőrülünk már tőlük.
2020. szept. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!