Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kapun lévő kutyás figyelmeztet...

Kapun lévő kutyás figyelmeztető táblára felirat?

Figyelt kérdés
Nemrég fogadtam örökbe egy közép ázsiai juhászt es szeretnék a kapura egy figyelmeztető feliratot, viszont nem akarok a tipik “harapós kutya” táblával menni. Nekem az túl rideg, főleg, hogy egy nagyon bújós, félős kutyáról van szó. Lehet valahol esetleg egyedit készíttetni?

2020. szept. 16. 14:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
49%
Félős KÁJ? Biztosan KÁJ, nem egy félresikerült keverék?
2020. szept. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
83%
Vigyázz a kutya fél és bokán fosshat.
2020. szept. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok benne, hogy nem fajtatiszta, plusz mielőtt bekerült a menhelyre bottal verték szóval igen, félős.
2020. szept. 16. 15:09
 4/24 A kérdező kommentje:
Ezért a kreatív hozzászólásodért majdnem kaptál egy zöld pipát. Ja, nem.
2020. szept. 16. 15:10
 5/24 anonim ***** válasza:
79%

"Kérlek ne ijeszd meg a kutyát"

Amúgy a tábla nem kötelező. (Számomra) evidens, hogy nem nyúlkálunk át a keritésen

2020. szept. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
89%

Attól, hogy nem harap még nem kell azt kiírni, hogy nem harap(hat). Az egy olyan gyere be nyugodtan tábla kb mindegy, ha ki se teszed.


Nem is kell tudnia senkinek, hogy nem harap meg aranyos a kutyád (már csak azért is, mert az kit érdekel, járőkelő pont tojik rád), azt kell tudniuk, hogy kutya van mögötte és nagy.

Harapósat azért írsz ki, mert sose tudhatod kit nem fog kedvelni, kit harapna meg.


Na meg ha megáll valaki ne adj isten (mondjuk) cipőt kötni a kerítés mellett ne szarja össze magát amikor hirtelen megjelenik egy medve nagyságú fej a kerítés mellett.

2020. szept. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
81%
Sok helyen csinálnak táblát a kutya képével. A szöveg szerintem törvényben vagy bírói gyakorlatban van rögzítve. Téged véd, ha valaki betéved az udvarra és orra esik a kutyában, ha kint van a tábla, talán nem téged vesznek elő
2020. szept. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
10%
Ne hazudj, mert a kutya sánta.
2020. szept. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
90%
2020. szept. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
87%

Hi! A nevem Alfréd.

Mentett kutyus vagyok.

Ha bedugod a praclid, nem garantálom hogy visszakapod!

2020. szept. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!