Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány hónapos korig vagy...

Hány hónapos korig vagy kortól gágathatom le a kutyám fülét?

Figyelt kérdés
van 1, 2 hónapos amstaff kutyám és nem tudom mikortól vagy meddig ,(időben) vágathatom a fülét.a doki azt mondta nem is lehet levágatni,de pedig lelehet.tud valaki valamit?? köszönöm
2010. aug. 6. 20:21
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
34%
12 hetes koráig illenék megejteni, ha le akarod vágattatni.
2010. aug. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
58%
Utána én meg a te füled fogom levágni! K*csög állatkínzó!
2010. aug. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
87%
törvényellenes levágatni a kutya fülét csupán ,,divatból'' ahogy a hangszálakat se lehet kivenni ill farokmetszés se lehet.Most volt nem rég a tv-ben..
2010. aug. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
87%
Hát pedig nem lehet. Illegális bármely korban.
2010. aug. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
71%

ne már, olyan ronda lesz utána...miért akarod levágatni??? semmi értelme, mivel nem harcoltatod nem kell félni hogy letépik harc közbe.


az a trmészetes, ahogy született, divatból ne csináld csak rondít a kutyán és állatkínzás szerintem :-I


te se örülnél ha levágnák a füledet, na a kutya se örül.

2010. aug. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
58%

állatkínzók miért tartanak kutyát?

téged is meg kéne csonkítani hogy megtudd milyen az.

2010. aug. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
71%
Mind a fül, mind a farok vágását tiltják! Persze erre is lehet találni olyan "állatorvost", aki pénzért vállalja. Bár az ilyen nem nevezhető állatorvosnak.. És neked sem kéne ilyesmin gondolkoznod, ha valóban állatbarát vagy.
2010. aug. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
58%

Istenem...mikor fogjátok fel végre, A KUTYA AZ NEM EMBER!


Nem úgy gondolkodik mint mi. Nem izgatja ha vágva van a füle.


A fül levágást akkor, amikor még szinte újszülött. Semmi baja nem lesz tőle, nem fáj neki. Ilyenkor még meg sincs porcosodva, egy aprócska beavatkozás az egész.


Ebben semmi állatkínzás sincs, ha ilyen korban, szakszerűen végzik el.


Senki sem azt mondta, hogy konyhakéssel esik neki a felnőtt kutyáknak, és neki áll darabolni! Ne essetek már túlzásba!


Emiatt persze mindenki tud pofázni, meg ez ellen törvény is van, de akik agyon ütik a kutyát az ellen senki nem tesz semmit, aki fél méteres láncon tartja az ellen senki nem tesz semmit,

de ha valaki el végez egy aprócska beavatkozást ami NEM FÁJ, NEM KÍNZÁS , ÉS SEMMILYEN HÁTRÁNY NEM ÉRI A KUTYÁT egyből megy a sírás, és még a törvény is a hülyék mellé áll.


Ezek a fajták nagyon régóta jól megvannak csonkolt füllel. Nem véletlenül, nem divatból alakították egyiket se ilyenre.

2010. aug. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
86%

bocs az offért: Valaki megtenné nekem, és lenne olyan kedves belinkelni ezt a törvényt ahol le van írva, hogy a kutyák, fül-és farokvágása tiltott?

Köszi

2010. aug. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

3.Válasz író vagyok!

Hogy lelettünk szavazva a 100%ról.Pedig 100%ban igaz amit írtunk.Törvény ellenes.Le lehet szavazni de attól még igaz.

Megtaláltam a videót amiről írtam:

[link]

2010. aug. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!