Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a Mudi...

Mi a véleményetek a Mudi kutyákról?

Figyelt kérdés

Nemrég kaptam egy fajtiszta, cifra mudi kan kiskutyát (nyolc heteset). Persze rendesen utána olvastam mielőtt ezt a fajtát választottam volna, de azért nagyon érdekelne hogy aki ismeri vagy éppen van is neki ilyen kutyája, annak mi róluk a véleménye.

Olyan érdekelne, mint például a tartás, tréning, egészsége, nevelés, jelleme,mire kell figyelni, stb. Röviden amit csak tudtok róla:)😄

Például, hallottam, hogy nem szabad őket fésülni, kefélni, mert a szőrzetük megritkul, csúnya lesz. Ez igaz?

Ha tudtok, kérlek írjatok:)

Előre is köszönöm a véleményeket:)

Szép napot mindenkinek!



2020. szept. 17. 15:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
88%

11 éve fésülöm hetente 1x szöges kefével (amiből ki lehet fordítani az elhalt szőrt). Nem furminátor!! Kefe.

Még van szőre :)


[link]

2020. szept. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
88%
Valamint nyaranta 1x kutyakozmetikába viszem fürdetni, és egy alapos fésülésre. Utána kap nercolajat a szőrére a kozmetikustól, és 2 perc múlva ugyan olyan göndör :))
2020. szept. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszi szépen mindenkinek, nagyon kedvesek vagytok!:)

Ha valakinek van még hozzászólása, kérem írja le.

Köszi! Sokat segítettetek:)

2020. szept. 18. 13:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!