Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen gyakrak váltotok más...

Milyen gyakrak váltotok más ízre a kutyatápoknál? Tapasztalatokra vagyok kíváncsi olyanoktól akik prémium tálppal etetnek.

Figyelt kérdés
Mentett kutyám bárányos Bosch tápot kap egy ideje ,merta BRIT,csirkéstől hullott a szőre. Nyáron úgy láttam a szemén hogy már unja ezért váltottunk Eucanubára de ettől egy hónap uán elkezdett vakarózni(fokozatos volt az átlállás )Ebben is van csirke ,ízlik neki de ő nem válogatós ,minden tápot megeszik a vadhúson kívül. Mit érdemes még kipróbálni ,amiben nincs csirke v szárnyasliszt?

2020. szept. 19. 16:26
 1/1 anonim ***** válasza:
84%

Fél évente talán. Mondjuk én eleve két ízt keverve adok.

Jelenleg Carnilove vaddisznó és bárányt keverek Carnilove pulyka és lazaccal. Bár most nagyon szemezek a Dado tápokkal. Ha elfogyik a jelenlegi keverék az lesz a következő. Csak azért mert "hiszek benne" hogy hiába van biztosítva a tápban minden tápanyag, attól még a kutya ahogy te is tapasztaltad érzi az ízeket, ráunhat egyes ízekre és én is tapasztalom hogy örül ha kipróbálok vele egy új ízt vagy márkát aminek már a szagán érzi hogy más.

Ha amúgy a Bosch táppal rendben volt a kutya, kipróbálhattok más ízeket márkán belül is szerintem. Vagy megpróbálhatod úgy is mint én hogy 2 ízt adsz egyszerre.

2020. szept. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!