Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miután meghalt a kutyátok...

Miután meghalt a kutyátok mennyi idő után hoztatok újat?

Figyelt kérdés
Nekem is nemrég halt meg,és kíváncsi vagyok ti mennyi idő után áltatok rá készen.

2020. szept. 20. 10:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Nekem azóta sincs, 10 éve volt, még 16-17 éves lehettem amikor meghalt... Soha nem is lesz új.
2020. szept. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a halála után nem sokkal lett, úgy három hónap. De, azt hozzá kell tennünk, hogy nekünk a postás hozta, (az egyik kiskutya hozzánk a másik hozzájuk került) akit ismerünk. Ha nem fogadjuk be, akkor valószínűleg egy sokkal rosszabb helyre kerül. Most 10 éves és éli a boldog, öreg kutyák életét.
2020. szept. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
2020. szept. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
10 év
2020. szept. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszi
2020. szept. 20. 10:33
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
A feleségemé volt, én csak kutyasétáltatóként szerepeltem, bár az én szobámban aludt (a vizsla kutya). Amikor már öreg volt a kutya (kb. 14 éves) és már rosszul is látott, helyenként kihullott a szőre, akkor a feleségem beszerzett egy pár hónapos kölyök vizslát. Onnantól kezdve mindkettőt sétáltathattam. Amikor kb. 1 év múlva el kellett altatni az öreget, akkor én voltam az állatorvosi rendelőben és simogathattam a fejét. Amikor a második vizsla is öreg lett és vizelettartási gondjai is voltak, akkor őt is el kellett altatni. Ennek már vagy 10 éve és a feleségem azóta is vágyik kutyára, de szerencsére belátja, hogy a 80-hoz közeledve kutyasétáltatóként működni már egy kicsit fárasztó néha.
2020. szept. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Én vándorló életet folytatok, nincs még saját lakásom, otthon vidéken a szüleimmel élt a kutyám, akit tavaly nyáron veszítettem el. Rá két hónapra lett egy új, ahányszor ránéztem a kutyám jutott eszembe, gyötört a sírás, nem tudtam mit kezdjek vele. Szerintem túl elhamarkodott döntés volt ez a kutya, azóta elfogadtuk egymást, de nem olyan, mint a régi kutyám. Én mindenképp hagytam volna időt magamnak, azóta is gyászolom, de tény, nem jött még el az az idő, hogy azt mondjam, hogy nekem kutya kell.
2020. szept. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Augusztus elején halt meg. Szeretnék majd kutyát, csak most még minden kusza. Semmiképp sem szeretném, hogy valaki azért sérüljön, mert nem önmagához, hanem máshoz mérem. Amíg tisztulnak a dolgok, szeretném felfrissíteni előtte a kutyás tudásom (új kutya = új, izgalmas problémák) és fittebb is szeretnék lenni, hogy biztosan tartani tudjam vele a tempót.


Egyébként a gyász teljesen egyedi dolog. Több olyat is ismerek, akiknek 2 héten belül új kutyájuk volt, neki úgy volt jó. Ezzel sincsen semmi baj.

2020. szept. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
79%
Nagyon nem tetszik a kérdés megfogalmazása. Mert kb. így hangzik: "Miután tönkrement a mosógépetek, mennyi idő után vettetek újat?". Bocs, de a kutya nem egy eszköz, amit le kell cserélni. Szerintem.
2020. szept. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Akkor légyszíves fogalmazd meg úgy hogy tetszen neked,és ha megértetted a kérdést,akkor ha tudsz válaszolj,ha nem tudsz pedig ne.:)
2020. szept. 20. 11:25
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!