Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek hol tudnék a...

Szerintetek hol tudnék a magyar vizsla kutyámról "eszmét cserélni" hasonló érdeklődésű emberkékkel?

Figyelt kérdés
Ma kaptam meg tündéri kis 6 hetes blökimet és úgy fel vagyok dobva, hogy mindenképpen szeretnék róla beszélgetni!:-))Olyan fórumra gondolok, ahol élőben lehetne "dumálni". Van ilyen?
2010. aug. 6. 23:46
 1/6 anonim ***** válasza:
A netboardon tuti találsz!
2010. aug. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 noeildi válasza:

Persze, hogy van, Isten hozott a vizslagazdik táborában !!

Van egyfelől a szuper Vizslatúra, ahol havonta egyszer összejönnek a vizslagazdik, egy kis kirándulással egybekötött mulatságra, ( www.vizslatura.hu) másfelől van a netboard fórumon ( www.netboard.hu) a "kutya" rovat, ezen belül rákattintasz a Futrinka utca címűre, no ott azután vannak bőven vizslások ! sok sikert, remélem sikerül felvenned velük a kapcsolatot !

2010. aug. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat és az üdvözletet is! Nagyon fel keltette az érdeklődésemet a Vizsla túra is!

Alig várom már, hogy kis Bambusz kutyámmal és kisfiammal csavarogjak! Sziasztok!

2010. aug. 7. 00:27
 4/6 anonim ***** válasza:

www.bloki.hu


A fórumon tuti találsz hasonlóakat, regisztrálj, tölts föl képet, és ismerkedj!!!

(Majd kereslek és jelöllek barátnak, szeretem a vizslákat, remélem, keveréket is visszajelölsz!)

2010. aug. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vizsla.hu :

[link]


Netboard, Vizsla fórum:

[link]


Magyar Vizsla klubb:

[link]


Hoxa:

[link]


Network:

[link]


nlcafe, Vizsla fórum:

[link]


RTL bulvár Vizsla klubb:

[link]


:)

2010. aug. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az újabb válaszokat, nem is gondoltam, hogy ennyi jó lehetőség van! Természetesen a keverék kutyikat is nagyon szeretem, nekem is volt, szerintem ugyan olyan értékes állatok mint a fajtiszta kutyák. :-))
2010. aug. 9. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!