Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan hizlaljam a kutyam?

Hogyan hizlaljam a kutyam?

Figyelt kérdés

Sokat sportolunk es egy hatalmas teruleten el ugyhogy rengeteget mozog, jelenleg acana sport&agility tapot eszik mellette feherjet es izuletvedot, 600 grammot eszik meg egy nap es csont es bor izmos de minden bordaja tisztan kiveheto, nagyon vekonynak tunik es nem ilyen tipusu kutya.

Esetleg tudtok valami magasabb kalorias etrendet nyilvan szeretnek hasonloan jo minosegu tapnal maradni.

Nem felhizlalni akarom ilyenrol szo sincs, de ugy erzem emellett az etrend mellett izmot epiteni sem lesz kepes.

Szeklete normalis.

Nyers etetest sajnos nem tudom megoldani.



2020. szept. 20. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Adj neki a táp mellé főtt rízspelyheket
2020. szept. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Pedig a barf etetessel lesznek izmok. Ugye a tapasztalatod mutatja,hogy a premium tap se taplalja a kutyad igazan es alultaplalt tole. A kutyam a melyhutobol kivett fagyott hust is megeszi. Fejszevel vagom le a hust ,h a megfelelo mennyiseget kapja.
2020. szept. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sokan mondjak, hogy Acana mellett elkezdett fogyni a kutyajuk. Carnilove esetleg? Sport kutyaknak szoktak adni azt is. En etettem azzal egy darabig, el is kezdett hizni a kutyam tole, csak sokat eregetett, vegul muszaj volt gyengebbre valtanom. Mastol nem hallottam, hogy puffasztotta volna a kutyajat.
2020. szept. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Brit Premium Sportot próbáltátok már? Meglepően jó, pedig nem egy túlárazott táp.
2020. szept. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Most vettem neki Brit fresh run&work es muscle&joints tapot hatha bejon.
2020. szept. 21. 10:52
 6/6 A kérdező kommentje:
Az a baj nem egy zabalos kutya a hust is otthagyja ha nincs kedve enni, nem etvagytalan de nem zabagep.
2020. szept. 21. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!