Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok az olyan kutyaok...

Mit gondoltok az olyan kutyaoktatóról, aki felakasztja a kutyát a nyakörvénél fogva a pórázon lógatva?

Figyelt kérdés

A póráznál fogva a levegőbe fellógatta a kutyát. Gyakorlatilag a nyakörvénél fogva felakasztotta és még jól meg is rángatta a levegőben lógó, felakasztott állatot?


És amikor jelzed neki, hogy attól félsz, hogy megfullad a kutya, elmagyarázza, hogy a kutya nyaka olyan, mint az ember dereka és nem lehet megfojtani. Egy 12 kg-os tacsikeverékről van szó és egyáltalán nem vastag a nyaka.



2020. szept. 20. 15:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Feljelenteném a picsába.
2020. szept. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom bizonyítani, mert nem volt tanú.
2020. szept. 20. 15:52
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Feljelenteném. Az ilyen nem való oktatónak,de még állatok közelébe sem szabadna engedni. Hogy lett belőle egyeltalán kutyaoktató?
2020. szept. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 qkker1 ***** válasza:
87%
Ott helyben vertem volna szarrá!
2020. szept. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Alapvetően elég nehéz velem olyat csinálni aminek hatására az érzelmi állapotomból negatív irányba kimozdulok, de szerintem ennek addig ugráltam volna páros lábbal a derekán amíg meg nem tapasztalja első kézből hogy bizony bizony, sérülékeny terület.
2020. szept. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%

Meg a kigyurt vastagnyaku kutyam se engedtem volna fellogatni a nyakanal.(Nem is birna el meg Nem is hagyna a kutyam szerintem ..)Nehogy egy tacsi meretu kutyat.


Ez az oktato NEM ERT hozza. Ezert irom mindig,h nezzetek meg nehany orajat kutya nelkul a kutyaiskolanak,mert belefuttok ilyen hozzanenerto oktatokba leoten nyomon.


NE VIDD oda tobbet a kutyad. Ha youtobon fennt van az a kutyasuli,ird le oda ezt a tapadztalatod a tobbi kovetkezo ugyfel reszere....meg facebookra is. Mas ne jarjon porul.


Ezert nem merem kutyaiskolaba vinni a kutyam.

2020. szept. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%

Nem normális! Messziről kerüld el innentől!

Azonnal kikapnám a kezéből a pórázt és üvöltenék vele egy sort.

2020. szept. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%
És már meg is lett a jelentésem hatása. 😊
2020. szept. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Hogy nem lett semmi baja, azt csak remélem, mivel ezek a gerincproblémák nem mindig azonnal jelentkeznek. Akkor valóban úgy tűnt, hogy nem hat a kutyára, mert a többi kutya lekötötte a figyelmét és pont ez a problémám, hogy első körben agresszívan reagál, de amúgy pár perc múlva minden kutyával jól kijön, a cicákat, gyerekeket is szereti, szóval nem egy vérengző vadállat, akit csak felakasztva lehet megállítani.

Nyilván ezzel a módszerrel én is le tudnám szoktatni a hepciáskodásról, azt is el tudnám érni, hogy séta közbe szolgaian és rettegve el se merjen mozdulni a lábamtól, de ez nem az én módszerem és ehhez kutyaiskolára se lenne szükségem.

2020. szept. 20. 16:53
 10/12 anonim ***** válasza:
95%
Ez egy nagyon ócska, barbár módszer, a nem kívánt viselkedés megszüntetésére. Tünetet kezel, de a "rossz" viselkedést nem érti meg, és nem mutat helyette jó, más viselkedést. Elképesztō, hogy valaki még alkalmazza
2020. szept. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!