Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jack Russell kutya mellé...

Jack Russell kutya mellé milyen fajtát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2020. szept. 22. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
20%
Miért nem elég egy?
2020. szept. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%

Ez függ a kutyádtól is.Még egy jack russel nem jöhet szóba?

Ilyenkor fontos szempont,hogy mennyire aktív a jelenlegi,milyen kutyákkal jön ki,milyen személyisége van.

Egy visszahúzódóbb kutya mellé pl aktívabbat és főleg nagyobbat semmiképpen,mert csak stresszt vált ki a meglévőnek.

Egy aktívabb mellé passzívabbat sem,mert az meg a kölyöknek nem jó stimulációhoz,későbbi szorongáshoz és szocializációs gondokhoz vezet.


Ha passzív a kutya akkor bármilyen másik kevésbé mozgékony és pörgős kutyát.Ugyan ilyen lustább jack russell,francia bulldog,shih tzu,bichonok valamelyike..akármi.


Ha aktív akkor feltétlenül egy ugyanígy aktív fajtatársat.Corgie,Boston,Yorkie (igen,ez kifejezetten aktív is lehet!:D),pomerániai (kifejezetten aktív a kicsik között! :D),Toy-törpe uszkár,Tacskó (vadászkutya és ugyanúgy rágcsálókra mint a jack r.),Westie (szintén kotorék eb,vadász kutya),Törpe Pincser,Foxi.

2020. szept. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
Tacskó.
2020. szept. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

NAGYON-NAGYON aktív a kutyám. Hihetetlen mozgékony, játékos, okos és szereti kiereszteni a hangját is. :D Sokat foglalkozok vele. Igaz minden nap délután 4-ig dolgozok, de utána minden nap sétálni viszem, játszunk és tanítgatom.

Azért szeretnék mellé még egy kutyát, mert szeretem őket, szeretem az állatokat és szerintem a kutyámra sem lenne rossz hatással, ha abban az X órában nem lenne egyedül.

Valószínűleg örökbe fogok fogadni és nem vásárolni.


Köszönöm az eddigi válaszokat! :)

2020. szept. 25. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!