Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyámnak (törpe uszkár) a...

Kutyámnak (törpe uszkár) a szállító box, vagy a kutya táska a jobb/kényelmesebb?

Figyelt kérdés

Főként tömeg-közlekedés és városba hordás céljából. melyik a jobb, és miért? Törpe uszkár, szuka, 4-5 kg. ha tudtok, linkelhettek is.

Előre is köszönöm.


2010. aug. 7. 10:59
 1/8 anonim ***** válasza:
szállító box!
2010. aug. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
MIÉRT?
2010. aug. 7. 11:07
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a kutyatáska valamivel kényelmesebb lehet a kutyának, mint a szállítóbox és ki is lát belőle(tudom, hogy a boxból is kilát a rácsokon, de így könnyebb megsimizni :)), amúgy azért egy 4-5 kg-s kutyát cipelni hosszútávon (városba) a táskában az nem semmi. :D Egyébként, vannak már plüss béleléssel készített szállítóboxok, de nem tudom..

kinek mi, én a kutyatáskára szavazok, nagyon szépeket lehet már kapni :P :

[link]

[link]

2010. aug. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
oké, köszönöm, szerintem is táska, de jöhetnek még vélemények.
2010. aug. 7. 16:45
 5/8 A kérdező kommentje:
a második válaszoló linkjeit nagyon köszönöm, nagyon tetszenek, nem tudod, hol lehet ilyet venni?
2010. aug. 7. 16:46
 6/8 A kérdező kommentje:

[link]


erről vélemények?

a kutyának elég, ha csak feküdni tud benne?

2010. aug. 7. 16:50
 7/8 anonim ***** válasza:

szia! második válaszoló vagyok.

amiket én belinkteltem, azok:

www.dogloveshop.hu

www.limelightpuppyfashion.com

amit belinkeltél, az is nagyon jó! ez inkább ilyen szállítóbox féle :) hidd el, abban is ugyanolyan jól fogja magát érezni, mint egy táskában, amiből kiállna a feje! :)

2010. aug. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
rendben nagyon köszönöm, nagyon teccenek a belinkeltek, mindenkinek jár a zöld kezecske.
2010. aug. 7. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!