Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért hányhat a kutya folyamat...

Miért hányhat a kutya folyamatosan?

Figyelt kérdés

A szomszéd kutyussal jó barátságot ápolunk, kint vár a kapujukban, mikor hazajövök a munkából, a gazdájával már kevésbé.

Reggel láttam, hogy folyamatosan küzd, hány egymás után kb.5-6 adagot. Mikor most hazamentem ebédelni még mindig küzdött, már kezdek nagyon aggódni.

Mitől csinálhatja ezt?


2020. szept. 23. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
B+ állatorvos?
2020. szept. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%

1. B+ írta hogy a szomszéd kutyája miért ő vinné el hm?


Egyébként elsősorban kérdezd meg a gazdáját hogy tud e róla,és kezelve van e.


Sok minden okozhat hányást,mindenképp győzd meg hogy vigye el dokihoz ha még nem tette. Sok sikert!

2020. szept. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1. Nem tudom mit szólnál ha a szomszédod vagy akárcsak egy vadidegen kikapná a kutyádat a kerítés mögül és elmenne vele. De most, hogy mondod az állatorvos eszembe se jutott... feltételezz már egy kis értelmet. NEM AZ ENYÉM A KUTYA, menjek át? (birtokháborítás) Vigyem el? (lopás) Vesszek össze a szomszéddal, hogy ő miért nem tesz semmit? (önkéntes rendőrködés) Verjem meg, hogy legyen már normális? (garázdaság)

Szedd már össze magad ember. Komolyan lehet jobb lenne ha sz*rnék rá, úgyse az én kutyám, nem az én felelősségem. Gondolom akkor megnyugodna a lelked B+ :)

2020. szept. 23. 13:47
 4/7 A kérdező kommentje:
2. Köszönöm, megbeszélem vele ha hazaér csak érdekelt, találkozott-e valaki hasonlóval, hogy meg tudjuk közelíteni valahonnan ezt a helyzetet mert a neten semmi konkrétat nem találok. Aggódom a kutyusért.
2020. szept. 23. 13:50
 5/7 anonim ***** válasza:
19%
Mondjuk szól a szomszédnak észkombájn?
2020. szept. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
19%
Ennyi ésszel hogy nem vagytok réti poszáta...
2020. szept. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
89%
Mi ez a rengeteg hoborgo es kotekedo ember mostanaban ebben a kategoriaban is, uristen..
2020. szept. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!