Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ganxta Zolinak elpusztult a...

Ganxta Zolinak elpusztult a két Argentin Dogja, azóta van neki másik? Vagy ezt inkább a volt felesége erőltette?

Figyelt kérdés
2020. szept. 23. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Ugy tudom van egy bekaja vagy teknosbekaja(mar nem emlekszem pontosan) ami, rovarokat eszik. Doglegyeket-ezt egy kedves baratjatol kapta, mert jó poennak gondolta. Kutyakrol nem olvastam.
2020. szept. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor azokat csak a volt asszony akarhatta.
2020. szept. 23. 20:16
 3/8 anonim ***** válasza:
26%

Nem a felesége akarta őket, hanem ő. Ez a kedvenc kutyafajtája és szerelmes volt azokba a kutyákba, főleg a Diegoba. Nem véletlen hogy a válás után nála maradtak.

Most egy kiskutyája van, azt hiszem francia bulldog.

2020. szept. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%

Miert pontozzatok le az elsőt! Ha igaz akkor nem ertem!!!!

Ha meg nem igaz, akkor egy zseni ezzel a szöveggel!!!

2020. szept. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A francia bulldog a lányáé. A felesége az Argentin fajtamentőknél volt, már amikor megismerkedtek.
2020. szept. 23. 21:31
 6/8 anonim ***** válasza:
77%

Ő meg Argentínamániás.

Azt hiszed csak úgy összefutottak valami közértben és a dolgoknak nincs összefüggése?

2020. szept. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%

Miért vagy meggyőződve olyanról, amiről fogalmad sincs?


Nálunk sem lett új kutyus, miután az előző elpusztult. Nem azért, mert őt "az asszony" akarta, hanem mert nem éreztük, hogy szeretnénk pótolni őt.

2020. szept. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azt ő mondta, hogy nem is tudta, egyszer hazament, és a kutya ott volt.
2020. szept. 24. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!