Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya morgás evés közben?

DaweeHUN kérdése:

Kutya morgás evés közben?

Figyelt kérdés
Sziasztok, ha egy kutya evés közben morog mert a táljához nyúlsz, az ugye azért van mert ő érzi magát falkavezérnek. De akkor mi van, ha a táljához nyúlok semmit nem csinál csak figyel, hogy mit csinálok, viszont ha evés közben megsimogatom a fejét, vagy csak a hátát, akkor morog és vicsorít. Ez a kettő ugyan az, vagy más probléma ha simogatás miatt morog ? Ha mellette állok vagy a táljában turkálok evés közben semmit nem reagál, eszik tovább.

2020. szept. 28. 22:15
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Akkor se kéne morognia.
2020. szept. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Neo_ válasza:
84%
Ha a kutya morog a gazdájára, ez azt jelenti, hogy védelmezi az élelmét egy nála alacsonyabb, de maximum egyenrangú egyedtől.
2020. szept. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%
Én soha nem nyúlkálok a kutyámhoz, ha eszik. Hadd egyen nyugodtan, én is morognék ha evés közben bárki hozzám nyúlkálna...
2020. szept. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40%

Fennel: Kutyapszichologia alapjan ra fogsz jonni,mit rontasz el.


Ugye nincs kinnt az etele egesz nap??

Ugye nincs szamara elerheto helyen barmilyen elelmiszer...?

Ajton te mesz be eloszor seta elott pl?? Minden ajtonal igy van,ha mentek vhova.

2020. szept. 29. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%

Akkor sem moroghat evés közben. Ha felszed valamit az utcán és ki kell szedni a szájából, akkor sem moroghat, engednie kell. Ilyenkor vedd el a kajáját, próbáld meg 10 perc múlva! Addig ismételd, amíg nem hagyja abba.


Plusz próbáld ki, hogy mielőtt odaadod neki, leülteted vagy lefekteted és csak akkor ehet ha mondod neki.

2020. szept. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Nincs kint neki az étele egész nap

Nincs elérhető helyen élelmiszer

Én megyek ki az ajtón először


és etetésnél több parancsot is csináltatok vele, ha valamit felvesz a szájába és elakarom venni tőle akkor nem morog, csak ha megsimogatom miközben eszik, parancs szóra ki köpi ami a szájában van, evés közben parancs szóra abbahagyja ha megkérem. Viszont eléggé elvolt kényeztetve eddig, szóval kb 3 napja kezdtünk vele úgy bánni ahogy kéne. Gondolok itt arra, hogy nem etetjük asztalnál, nem aludhat az ágyunkban, nem üdvözöljük mikor hazaérünk.

2020. szept. 29. 11:24
 7/10 anonim ***** válasza:
#3, szóval te hagyod, hogy a kutyád nyugodtan megegyen valami mérgezett ételt a földről. Vagy hagyod, hogy nyugodtan megfulladjon, ha megakad az étel a torkán. Remek gazda lehetsz!
2020. szept. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Itt nem azzal van a baj, hogy evés közben nem nyúlhatok az ételéhez, vagy nem nyúlhatok bele, vagy nem vehetem el tőle. Itt az a baj ha maga a kutyához nyulok hozzá ha eszik és akkor morog, akármit csinálhatok a kajával amit éppen eszik.
2020. szept. 29. 17:48
 9/10 anonim ***** válasza:
62%
Mivel hátul nincs szeme, talán nem tudatosul benne, hogy te buzerálod.
2020. szept. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nyilván ha ennyi lenne a probléma, akkor nem raktam volna fel ezt a kérdést...
2020. szept. 29. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!